Liepājas meitenes triumfē Ādažos

Beatrise Vecbrāle (vidū). Publicitātes foto

Svētdien, 24. septembrī, Ādažos notika “Tenisa centra “Ādaži” balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupām. Liepājnieces Sofija Rinkus un Beatrise Vecbrāle, katra savā vecuma grupā, izcīnīja zelta medaļas.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Sofija Rinkus U8 vecuma grupā un Beatrise Vecbrāle un Karolīna Kalnišķe U9 vecuma grupā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

U8 vecuma grupā liepājniece Sofija Rinkus pārspēja visas pretinieces savā apakšgrupā un iekļuva sacensību pusfinālā. Turpinot gūt uzvaras pār savām pretiniecēm, Sofija Rinkus izcīnīja 1.vietu U8 vecuma grupas sacensībās.

U9 vecuma grupā no abām liepājniecēm visveiksmīgāk nospēlēja Beatrise Vecbrāle, kura savā apakšgrupā satrieca visas savas pretinieces, trīs spēlēs zaudējot tikai vienu setu. Beatrise turpināja spēlēt arī pārliecinoši cīņās par uzvaru sacensībās. Noslēgumā Beatrise Vecbrāle izcīnīja 1.vietu U9 vecuma grupas sacensībās.