Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas muzejā notiks zinātniskā konference “Liepāja okupāciju laikā, 1940–1990”

Foto: no Liepājas muzeja arhīva – Sagrautā Liepāja no putna lidojuma

Šā gada 28. un 29. septembrī Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18, notiks zinātniskā konference “Liepāja okupāciju laikā, 1940–1990”. Tās mērķis ir veicināt jaunus pētījumus un dziļāku izprati sabiedrībā par notikumiem Liepājā un tās apkārtnē laikā, kad Latvijas Republika bija okupēta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konference ir iecerēta klātienē, un tajā piedalīties ir aicināti referenti no muzejiem Latvijā, arhīviem, institūtiem, pētījumu centriem, un augstākās izglītības iestādēm, kā arī pētnieki no citām iestādēm, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Rasa Zālīte.

Zinātniskās konferences tematiskās vadlīnijas ietver politisko, militāro un sociālo sfēru, kultūru, mākslu, kultūras pieminekļu aizsardzību un citus jautājumus par laiku, kas Latvijas, tai skaitā, Liepājas sejā ir atstājis visdziļākās rētas.

Paredzams, ka konferencē nolasītie referāti tiks publicēti rakstu krājumā, savukārt konferences laikā gūtās atziņas tiks izmantotas, veidojot jauno ekspozīciju Liepājas muzeja filiālē “Liepāja okupāciju režīmos”, kuras ēka šobrīd uz rekonstrukcijas laiku ir slēgta!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās elektroniski līdz 2022. gada 30. jūnijam, iesūtot anketu uz e-pastu inna.gile@liepaja.lv.

Visi ar konferenci saistītie dokumenti (pieteikuma anketa un norādījumi rakstu noformēšanā) vienuviet ir pieejami ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.