Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas muzejs aicina uz gadumijas koncertu “Košie ziemas sapņi”

Trešdien, 29. decembrī, pulksten 18 Liepājas muzejā Kūrmājas pr.16/18 ikviens liepājnieks un pilsētas viesis tiek aicināts uz svētku sajūtām piepildītu gadumijas koncertu “Košie ziemas sapņi”, kurā dzirdēsim Ziemassvētku un džeza noskaņām piepildītu koncertprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā uzstāsies jaunā un talantīgā dziedātāja no Liepājas – Tabita Balode (skatuves vārdā TIPA), trompetists, aranžētājs un komponists Jānis Ivuškāns kopā ar Kristapu Vītolu – Vītoliņu (ģitāra), Vladislavu Kačanovski (bass) un citiem mūziķiem, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Dzintare.

Koncertprogrammā Liepājas muzejā jaunās dziedātājas un mūziķu izpildījumā dzirdēsim tādas dziesmas kā – “Ziemeļblāzmas romance”, “Nakts mani uzrunā”, “It’s The Most Wonderful Time Of The Year”, “Kas putnu gaisā tur” un citas. Koncerts iecerēts kā muzikāli sirsnīga pieturvieta gadumijas periodā, kurā ļauties mūzikas un mākslas košajai sinerģijai.

Jaunās un daudzsološās dziedātājas – Tabitas Balodes un koncerta mūziķu radošie ceļi krustojušies vairākkārt. Tieši pirms gada, kopā ar Jāni Ivuškānu un “Liepaja Music Orchestra” radīts sirsnīgais un gaišu sajūtu caurstrāvotais singls ”Only wish”, regulāri veidotas kopīgas koncertprogrammas un radoši video projekti, kur jaunākais no tiem “Elsbergs – divos naktī” ceļu pie skatītājiem un skolēniem radīs pavisam drīz – 2022. gada sākumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerts norisināsies Liepājas muzeja lielajā izstāžu zālē, kurā šobrīd aplūkojama izstāde – “Jānis Ferdinands Tīdemanis. Darbi no Zuzānu kolekcijas”, kas veidota sadarbībā ar mākslas centru “Zuzeum”. Izstādē aplūkojami vairāk nekā sešdesmit zināmi, kā arī līdz šim neredzēti J.F.Tīdemaņa darbi no dažādiem daiļrades periodiem. Ekspozīciju papildina fotogrāfijas, dokumentālas liecības, apraksti un teksti.

Ieejas maksa koncertā “Košie ziemas sapņi”– trīs eiro.

Ievērībai: koncerts tiek organizēts “zaļajā režīmā”, līdz ar to pasākumu var apmeklēt tikai pieaugušie un bērni ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem. Apmeklējot pasākumu Liepājas muzejā, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā līdz ar personu apliecinošu dokumentu. Muzeja telpās un koncerta laikā jālieto sejas aizsargmaska. Pārvietojoties muzeja ekspozīciju zālēs ir jāievēro 2 metru distance no apkārtējiem. Sēdvietas zālē būs izvietotas, ievērojot 2 sēdvietu distanci.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.