Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas muzejs aicina uz sarunu ar Jāni Rudzīti personālizstādē “Pasaule ir mīļa”

Publicitātes foto

Sestdien, 11. decembrī, pulksten 12 Liepājas muzejs aicina ikvienu interesentu uz sarunu par fotogrāfiju, pilsētvides sajūtu un radošumu kopā ar foto mākslinieku Jāni Rudzīti viņa personālizstādē “Pasaule ir mīļa”, kas pašlaik aplūkojama Liepājas muzeja pirmā stāva anfilādē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānotā saruna izstādē iecerēta kā neformāla tikšanās ar fotogrāfiju autoru, lai ru-nātu par ekspozīcijā aplūkojamajiem darbiem, radošo ceļojumu vizuālās un foto mākslas pasaulē, skaidrotu izstādes koncepcijas idejisko satvaru un autoram pie-mītošo, pavisam dabisko spēju – pamanīt daudzu acīm nepamanāmo, kas iedzīvināts spilgtu daudznozīmību ietverošās fotogrāfijās, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Dzintare.

Izstāde “Pasaule ir mīļa” stāsta par Jānim Rudzītim mīļo Liepāju un tās ļaudīm dažādos, bieži vien nejauši notvertos, taču ikviena ievērību pelnījušos fotomir-kļos.

Izstādei izvēlētā tēma ietver ne tikai gaismu, mīlestību un pozitīvo domāšanu, bet arī atbildību par notiekošo, par padarīto un ieguldīto nākotnē. Veidojot izstādi, Jānis Rudzītis uzrunājis arī savus draugus, domubiedrus, māksliniekus, dzejniekus un kolēģus, kuriem ar asociatīvu vārdu, teikumu vai dzejas rindu palīdzību lūdzis ilustrēt izstādē aplūkojamās fotogrāfijas, tādēļ izstādes ekspozīcijā ar šiem papildinošajiem komentāriem iespējams iepazīties arī ikvienam tās apmeklētājam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jānis Rudzītis dzimis Aizputē un jau 20 gadus strādā Liepājas 8.vidusskolā par tehnoloģiju skolotāju. Fotogrāfiju autors ļoti mīl dzimteni, ģimeni, dzīvniekus, līdzcilvēkus un ir Liepājas pilsētas īstens patriots, kurš, paša vārdiem sakot, vien-mēr atvērts jaunām idejām un pozitīviem cilvēkiem.

  1. decembra sarunu ar foto izstādes “Pasaule ir mīļa” autoru Jāni Rudzīti ir ie-spējams apmeklēt tikai pieaugušajiem ar Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātu. Sarunas laika tiks ievēroti visi nepieciešamie epidemioloģiskās drošī-bas nosacījumi, tostarp, nosakot ierobežotu skaitu apmeklētāju.

Lai pieteiktu savu dalību sarunā aicinām iepriekš sazināties zvanot +371 22333723 vai rakstot ieva.dzintare@liepaja.lv. Ieejas maksa notikumā pielīdzināma ieejas maksai izstādes ekspozīcijā –1.50EUR.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.