Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas muzejs aicina uz tikšanos ar profesionālu kāzu rīkotāju Ingu Ādamu

Trešdien, 11. oktobrī, pulksten 17 Liepājas muzejs aicina uz tikšanos ar Latvijā atzītu pasākumu režisori, producenti un kāzu rīkotāju Ingu Ādamu, kura rosās pašas izlolotajā aģentūrā “Adams Events”. Tikšanās laikā Inga Ādama dalīsies pieredzē un kāzu stāstos, kas uzrakstīti, radot ekskluzīvas un neaizmirstamas kāzas mūsdienās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saruna un tikšanās būs saistoša gan tiem, kuri plāno savas kāzas, gan arī tiem, kuri rūpējas par to, lai, jaunajam pārim šī nozīmīgā, lielā un baltā diena būtu neaizmirstama, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Rasa Zālīte.

Vairāk nekā 15 gadu pieredze ļauj Ingai Ādamai un viņas komandai radīt ekskluzīvas, unikālas un neaizmirstamas kāzas, kurām gatavojoties viņi neskaita stundas, bet velta laiku, lai iepazītu jauno pāri.

“Savu pirmskāzu laiku atstājiet mīlestībai, jo par visu pārējo parūpēsimies mēs. Allaž esam uzskatījuši, ka kāzām jāatklāj jaunās ģimenes kopīgais stils, dzīves uzskati, vērtības un jākļūst par gaisotni, kas mājos Jūsu jaunajā kopdzīvē. Mūsu veiksmes atslēgas kāzu rīkošanā ir pieredze, profesionalitāte, pietāte un, protams, ticība mīlestībai, kas triumfējas laulībā,” saka Ieva Ādama.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizēšana ir ne tikai režisores sirds darbs, bet arī profesija kopš 1997. gada. Inga Ādama 1990. gadā Jāzepa Vītola Latvijas valsts konservatorijā ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu mākslās kā pasākumu režisore. Turpinot personīgo izaugsmi, 2011. gadā Latvijas Kultūras akadēmijā ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu programmā “Kultūras menedžments un radošās industrijas”. No 1999. līdz 2010. gadam strādājusi Melngalvju namā Rīgā par izpilddirektora vietnieci kultūras jautājumos.

Inga Ādama ir iemantojusi uzticību un cieņu klientu, mākslinieku un pasākumu tehnisko speciālistu vidū kā viena no atbildīgākajām un profesionālākajām pasākumu organizatorēm Latvijā.

Tikšanās ar Ingu Ādamu notiek laikā, kad Liepājas muzejā vēl pēdējo nedēļu ir apskatāma krāšņā izstāde sadarbībā ar Aleksandra Vasiļjeva fonu “MIRKLIS PIRMS. Kāzu tērpi 19. gs. sākums–20. gs. otrā puse”. Jau ziņots, ka, ņemot vērā lielo apmeklētāju interesi, izstādes apskate pagarināta līdz 15. oktobrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalības maksa – pieci eiro. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 22333723 vai rakstot elektroniski: muzejs@liepaja.lv.

Foto – Roberts Eleksis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.