Liepājas Mūzikas pusmaratons pulcē vairāk nekā divus tūkstošus skrējēju

Liepājas Mūzikas pusmaratona uzvarētāja Jeļena Ābele.

Liepājas Mūzikas pusmaratona garākajā distancē – 21 kilometra skrējienā uzvarēja Dmitrijs Serjogins un Jeļena Ābele.

D. Serjogins Karostas ielās pavadīja vienu stundu, sešas minūtes un 52 sekundes, bet J. Ābele distanci noskrēja vienā stundā un 17 minūtēs, portālu “ReKurZeme” informē “Baltic Events” mārketinga projektu vadītāja Nikola Kuzmina.

Vīriešiem otrajā vietā finišēja Andris Jubelis, kurš distancē pavadīja vienu stundu, desmit minūtes un 43 sekudnes. Trešais palika Kristaps Vējš-Āboliņš. Viņš finišēja 25 sekundes vēlāk.

Sievietēm otro vietu ieguva Sandra Grosberga ar laiku viena stunda un 19 minūtes, savukārt goda pjedestāla trešo vietu ieņēma dalībniece no Ukrainas – Veronika Kalashnikova ar laiku viena stunda un 25 minūtes.

Piecu kilometru distanci no vīriešiem visātrāk pieveica Lauris Grīniņš (15 minūtes un 50 sekundes), otrajā vietā Arnis Ozoliņš, kurš atpalika vien par 7 sekundēm, finišējot 15 minūtēs un 57 sekundēs, un trešo vietu ieguva Andis Sakne ar laiku 16 minūtes un 46 sekundes.

Sieviešu grupā Sportland ID 5 kilometru distancē pirmo vietu ieguva Māra Čaure, kura noskrēja 18 minūtēs un 54 sekundēs, otrajā vietā Linda Auziņa ar laiku 19 minūtes un 42 sekundes, un trešo vietu 5 kilometru distancē ieguva Madara Frēliha, šķērsojot finiša līniju 20 minūtēs un 15 sekundēs.

Turpinot ar divreiz garāku distanci jeb New Balance 10 kilometru distanci, visātrākais skrējējs vīriešu grupā bija Uģis Jocis, kurš finišēja 31 minūtē un 2 sekundēs, aiz viņa sekoja Kristaps Bērziņš ar rezultātu 33 minūtes un 3 sekundes un trešo vietu ieguva rīdiznieks Māris Ābele ar laiku 34 minūtes un 37 sekundes.

Savukārt sieviešu kategorijā uzvaru svinēja jūrmalniece Zanda Malančuna, kura finišēja 39 minūtēs un 52 sekundēs, aiz sevis otrajā vietā atstājot Ilzi Drozdovu, kura 10 kilometru distanci pieveica precīzi 40 minūtēs, un trešo vietu ieguva Līva Puriņa no Ainažiem, finišējot 40 minūtēs un 49 sekundēs.

New Balance 10 kilometru nūjošanas distancē noteikti jāatzīmē ātrākie dalībnieki – vīriešu grupā tas bija Uldis Dīcis (1:18:36) un sieviešu grupā – liepājniece Vivita Runģe (1:09:18).

Liepājas Mūzikas pusmaratonā kopumā piedalījās 2032 dalībnieki.