Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Liepājas partiju” turpinās vadīt Uldis Sesks, valdē arī Māris Kučinskis un Edgars Putra

Klātesot gandrīz 100 partijas biedriem, “Liepājas partija” ikgadējā kongresā šodien, 18. martā, pārvēlēja organizācijas valdi, partijas priekšsēdētāja amatā atkārtoti ievēlot Uldi Sesku, savukārt valdi papildinot ar diviem jauniem locekļiem – iekšlietu ministru Māri Kučinski un Zemkopības ministrijas parlamentāro sekretāru Edgaru Putru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par Uldi Sesku vienbalsīgi nobalsoja visi kongresa dalībnieki, savukārt par partijas līdzpriekšsēdētājiem tika ievēlēti Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš un Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis. Vēl bez viņiem valdē turpinās darboties līdzšinējie valdes locekļi Helvijs Valcis, Kristīne Niedre-Lathere, Nataļja Vecvagare un Vita Plūksna, bet no jauna ievēlēti Māris Kučinskis un Edgars Putra, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas partijas birojs.

Kā kongresa atklāšanas uzrunā norādīja Uldis Sesks, kongresa norises datums ļoti zīmīgi sakrīt ar pilsētas dzimšanas dienu 18.martā, kad pirms 398 gadiem Liepāja oficiāli ieguva savas pilsētas tiesības. Partija visos laikos ir apvienojusi enerģiskus, radošus, uzņēmīgus cilvēkus, daudzējādā ziņā sekmējot ne tikai Liepājas izaugsmi, bet arī lomu nacionālajā politikā. “Es nespēju mierīgi noskatīties, ko Latvijai un Liepājai ir nodarījusi un vēl tikai nodarīs kavētā lēmumu, reformu un nesaprotamo mērķu vadība iepriekšējo valdību laikā. Kas notiks ar veselības, izglītības, lauksaimniecības, rūpniecības un daudzām citām nozarēm? Mēs riskējam zaudēt svarīgāko no katras valsts resursiem – talantīgus un zinošus cilvēkus! Ja šeit nebūs iespēju, cilvēki vienkārši meklēs labākas un ērtākas mājas,” iezīmējot nacionālā līmenī risināmos izaicinājumus, izteicās Uldis Sesks.

Uz pārmaiņām norādīja arī partijas biedrs, iekšlietu ministrs Māris Kučinskis, norādot, ka valdības dienaskārtībā šobrīd būtiskākais uzdevums būtu ekonomiskās izaugsmes sekmēšana. Tieši tādēļ pēc Apvienotā saraksta iniciatīvas Finanšu ministrijā izveidota īpaša darba grupa nodokļu reformu izstrādei, kurā iesaistīts arī Liepājas puses uzņēmējs un stratēģis Uldis Pīlēns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klātesošos uzrunāja arī biedrības “Apvienotais saraksts” dibinātājs un uzņēmējs Uldis Pīlēns, kurš īpaši uzsvēra reģionālās politikas stiprināšanas nozīmi vispusīgas valsts attīstībā. “Ir grūti pie viena galda atrisināt lietas, ja galvenais partneris redz reģionālo politiku citādāk nekā mēs. Es “Apvienoto sarakstu” saredzu kā spēku, kas var veidot izmaiņas, kas var ienest valsts pārvaldē novatoriskas lietas, inovatīvus risinājumus. Īpaši koalīcijas veidošanas sarunu gaitā bija ļoti jūtams, ka līdz šim pie varas bijušajiem dominēja attieksme, ka neko mainīt nevajag. Ka likumdošana mums ir sakārtota, ka nodokļu politika pārdomāta un neko mainīt nevajag. Ja jau tik sakārtots un pārdomāts viss, tad kāpēc mēs tik ļoti atpaliekam no savām kaimiņvalstīm un kāpēc rādītāji nemaz nav tik labi?” retoriski jautā U.Pīlēns.

Foto: Edgars Pohevičs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.