Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas pašvaldība Plešam aktualizējusi jautājumus par bērnudārzu un kvalitatīvu dzīvokļu nepieciešamību

Foto – www.flickr.com/photos/liepaja_lv

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Artūra Toma Pleša (AP) vizītes laikā šodien Liepājas pašvaldības vadība aktualizējusi jautājumus par bērnudārzu un kvalitatīvu dzīvokļu nepieciešamību, aģentūru LETA informēja domes priekšsēdētāja biroja vadītājs Andrejs Rjabcevs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domē skaidroja, ka priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš (Liepājas partija), tiekoties ar uzņēmējiem un runājot, ko vēl būtu nepieciešams uzlabot, visbiežāk dzird divas atbildes – pirmkārt, atrisiniet bērnudārzu rindas un, otrkārt, nepieciešami kvalitatīvi dzīvokļi jaunajiem speciālistiem.

“Šodien ar Plešu pārrunājām abus šos jautājumus. Esmu pārliecināts, ka risinājumi Liepājai būs. Pašlaik esam izstrādājuši augstas gatavības projektu par bērnudārza būvniecību Liedaga ielā, sakārtojot arī ielu. Tas jau tūlīt tiks iesniegts ministrijā izvērtēšanai,” norāda Ansiņš.

www.flickr.com/photos/liepaja_lv

Savukārt par nekustamā īpašuma projektu attīstību pašvaldība saskata potenciālu privātiem attīstītājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl būtisks jautājums pašvaldībai ir bijušā “Liepājas metalurga” teritorijas sakārtošana un pārveide par mūsdienīgu, zaļu industriālo parku. Ansiņš saredz, ka liela loma šajā procesā būs arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM), tādēļ šodien vizītes laikā noderīgi bija iepazīstināt ministru ar to, kāda šī teritorija ir pašlaik un kāda tā varētu būt.

Par šo tēmu diskusijas vēl turpināsies speciālistu un valsts augstāko ierēdņu līmenī, taču arī ministrs atzina, ka Liepāja pēdējos gados ir demonstrējusi rūpniecības jomā labus piemērus, un industriālo parku attīstība arī turpmāk būs arī viena no VARAM prioritātēm, no kā varētu iegūt gan Liepāja, gan viss reģions kopumā, piebilda Rjabcevs.

Šodien Plešs piedalījās arī uzņēmuma “Liepājas enerģija” konteinera tipa koksnes šķeldas katlumāju kompleksa Karostā atklāšanā, ka arī iepazinās ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas un tās kapitālsabiedrību darbību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.