Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas pašvaldība sāks pieņemt iesniegumus ielu tirdzniecības sezonai

Nākamā gada sākumā Liepājas pašvaldība sāks pieņemt pieteikumus 2023.gada ielu tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas sezonai pilsētā, izņemot parku zonu, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Parku zonās, kur tirdzniecības sezonas sākums plānots no 1.aprīļa, Liepājas Nekustamā īpašuma pārvalde uz katru pakalpojuma vietu organizēs elektronisko nomas tiesību izsoli. To plānots izsludināt 2023.gada sākumā. Informācija par izsoli tiks publicēta tīmekļvietnē “www.liepaja.lv”.

Esošajiem komersantiem parku zonā iepriekšējā gadā noslēgto nomas līgumu termiņš beigsies 2023.gada 31.martā.

Iesniegumus atļaujai tirgoties pārējā pilsētas teritorijā kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem pašvaldība pieņems gan elektroniski, gan klātienē, bet aicina tomēr labāk to darīt elektroniski, izmantojot pašvaldības e-pakalpojumu portālu “pieteikumi.liepaja.lv” vai e-adresi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesniegumu veidlapas un publisko pakalpojumu apraksti par ielu tirdzniecību un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu pieejami “www.liepaja.lv”, sadaļā “Tirdzniecības atļaujas”.

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.