Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas peldētāji izcīna medaļas Ventspilī

Pirms Ziemassvētkiem Liepājas Kompleksās sporta skolas peldētāji devās uz Ventspili, kur Ūdens piedzīvojumu parkā notika sacensības peldēšanā „Ledus lāse”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās piedalījās apmēram simts sportisti no Ventspils, Liepājas un Siguldas, kuri savā starpā sacentās 50 metru distancēs – brīvajā stilā, brasā, peldēšanā uz muguras, tauriņstilā un 4×50 m stafetē, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Peldēšanas nodaļas “Ezerkrasts” sportistu sasniegumi: distancē 50m brīvajā stilā 1. vieta Laurai Strautmanei un Ričardam Husaram, 2. vieta Emīlijai Līvai Liepiņai un Natanam Vorobeičikam, 3. vieta Betijai Šņorei un Amandai Petrovicai.

Distancē 50m uz muguras 1. vieta Terēzei Viktorijai Sēnei, 2. vieta Emīlijai Līvai Liepiņai un Gļebam Jemeljanovam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Distancē 50m tauriņstilā 1. vieta Terēzei Viktorijai Sēnei un Ričardam Husaram, 3. vieta Deividam Limbergam.

Distancē 50m brass 1. vieta Laurai Strautmanei, 2. vieta Abigeilai Veitai, Viktorijai Ķervei un Andrejam Petrovam, 3. vieta Antonam Kukurudzjakam.

Pēc FINA punktiem, labākie savā grupā ir Laura Strautmane un Ričards Husars.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sveicam Terēzi Viktoriju Sēni un viņas treneri ar izpildīto I sporta klasi,Ernestu Ližbovski un Aleksandru Lazdānu ar izpildīto III sporta klasi un Andreju Petrovu un Leonu Azovski ar izpildīto IV sporta klasi!

Treneru kolektīvs saka: “Paldies komandai par veiksmīgiem startiem! Esam ļoti lepni ar katru komandas dalībnieku – jūs esat labākie! Ļoti veiksmīgs gada noslēgums.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.