Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas pilsētas 2022. gada kalendāru velta unikālām kultūrvēsturiskām pērlēm

Publicitātes foto

Izdots Liepājas pilsētas 2022. gada kalendārs, kas veltīts unikālām, īpašām un spilgtām dažādu laikmetu Liepājas kultūrvēsturiskām detaļām. Daudziem nezināmām, īpašām pērlēm, kurām ikdienā bieži paejam garām, par tām pat nenojaušot.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz sarežģīto pasaules notikumu fona, 2022. gadā aicināsim ik mēnesi uz mirkli apstāties un, ieskatoties šajās pagātnes detaļās, rast cerību – tagadnei un nākotnei, sev un dzīvei, līdzcilvēkiem un pilsētai. Katru no fragmentiem apspīd gaisma, vēlreiz atgādinot, ka pat viens gaismas stars ir gaišāks par tumšāko tumsu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Kopumā kalendāra atainoti divpadsmit unikāli un īpaši Liepājas kultūrvēsturiskie objekti – Ernsta Todes vitrāža Liepājas muzejā, koka durvis ar roku kaluma rotājumiem Zivju ielā, arhitekta Paula Maksa Berči iemīļotais sarkanais ķieģelis, bijusī “Liepājas metalurga” teritorija, Liepājas Jūras virsnieku saieta nams, ēkas Graudu ielā 44 ieejas portāls, ēkas Kuršu ielā 23 kāpņu telpas dekoratīvā apdare, Liepājas Sv. Trīsvienības katedrāle, Vilhelma Rīges nams K. Valdemāra ielā, Liepājas biržas sienas pulkstenis.

Kalendāru izdevusi un koncepciju veidojusi Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija sadarbībā ar vēsturnieku Gunāru Silakaktiņu, dizaina autori ir dizaina birojs “H2E”, tekstus gatavojusi dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, bet fotogrāfiju autors ir fotogrāfs Reinis Hofmanis.

Jauno pilsētas kalendāru var iegādāties Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, Liepājā, rezervēt pa tālruni: 29 402 111, vai rakstot uz e-pastu: info@liepaja.travel. Pieejami divu izmēru (594×420 mm un 420×594 mm) sienas kalendāri, kuru cena ir 15 un 13 eiro un galda kalendārs (205×148 mm), kura cena ir 5 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.