Liepājas pilsētas basketbola čempionātā sāk iezīmēties vadošās komandas

Aizvadītajā nedēļā nogalē, 7. un 11. decembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas kārtējās spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Kopumā norisinājās piecas spēles, kur pie uzvarām tika “LSSS”, BK“ODS”, “Lesjofors”, “Gavieze” un “Nīca/BLi” komandas.

Kārtējā aizraujošā nedēļa Liepājas pilētas basketbola čempionātā, kurā “Lesjofors” un “Nīca/BLi” turpina savu uzvaru sēriju. “Fēnikss/Grobiņa” komandai divi sāpīgi zaudējumi vienas nedēļas laikā. Septītās kārtas rezultatīvākais spēlētājs Arnis Ate ar 36 punktiem, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta pārstāvis Dāvis Plūme.

Pirmā aizvadītā nedēļas spēle norisinājās jau trešdienas vakarā, kad laukumā izgāja “LSSS” un “Fēnikss/Grobiņa” komandas. Jaunie sporta skolas audzēkņi “noskrēja” savus pretiniekus, un beigās neatstāja nekādas cerības, kā rezultātā “LSSS” viegla uzvara ar rezultātu 80:39.

Svētdien tika aizvadītas četras septītās kārtas spēles, kā pirmie laukumā devās BK“ODS” un “Fēnikss/Grobiņa” komandas. Spēles noteicošais punkts bija trešā ceturtdaļa, kuru daudz labāk nospēlēja BK”ODS” basketbolisti un spēja iekrāt pietiekami lielu pārsvaru, lai to arī noturētu līdz spēles beigām, kā rezultātā BK”ODS” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 78:59. Dienas otrajā spēlē laukumā devās “Lesjofors” un “LK” Līvas Kapi komandas. Pēdējā laikā veiksmīgi spēlējošie “Lesjofors” basketbolisti neatstāja nekādas cerības neveiksmīgi spēlējošajiem ”LK” Līvas Kapu komandai, un izcīna graujošu uzvaru ar rezultātu 101:41.
Uzvarētājiem labākais ar 19 gūtajiem punktiem bija Fēlikss Stončaitis, bet “LK” Līvu Kapu rindās ar 24 gūtajiem punktiem izcēlās Eduards Šulcs.

Dienas trešajā spēle laukumā devās SK“Jumts” un “Gaviezes” komandas. Spēli labāk iesāka SK”Jumts” komanda, bet sākot no otrās ceturtdaļas sākuma “Gavieze” komanda pārņēma spēles grožus savā labā, un izcīnīja pārliecinošu panākumu ar rezultātu 69:34. Dienas pēdējā spēlē laukumā devās komanda “Nīca/BLi” un “Promenade Hotel”. Spēles pirmā ceturtdaļa vēl aizritēja līdzīgā cīņā, taču sākot ar otro ceturksni spēcīgie “Nīca/BLi” basketbolisti atrāvās no saviem pretiniekiem ar katru ceturtdaļu arvien tālāk, kā rezultātā “Nīca/BLi” komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 85:56. Uzvarētājiem labākais ar 36 gūtajiem punktiem bija Arnis Ate, bet zaudētāju rindās ar 22 gūtajiem punktiem izcēlās Māris Štībelis.

Nākošās cīņas tiks aizvadītas jau šajā nedēļā. Vispirms, trešdienas vakarā pulksten 19:00 spēkiem mērosies “Kraukļi” un “LSSS” komandas. Savukārt svētdien, 18. decembrī, no pulksten 10:00 norisināsies nākošās četras spēles.