Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas pirmsskolas izglītības iestādi “Delfīns” vadīs Kristīna Strauta

Kristīna Strauta. Foto – Liepājas dome

Konkursā uz Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes “Delfīns” vadītāja amatu uzvarējusi Kristīna Strauta, aģentūru LETA informēja Liepājas valstspilsētas pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss tika izsludināts 3.jūnijā, amatam bija pieteikušies un uz sarunu klātienē tika aicināti trīs pretendenti, kurus vērtēja komisija, kurā bija gan pašvaldības, gan Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes darbinieki.

Strauta ieguva vislielāko punktu skaitu un saņēma augstāko vērtējumu, līdz ar to tika atzīta par piemērotāko kandidatūru apstiprināšanai domes sēdē. Amata pienākumus Strauta sāks pildīt 1.septembrī.

Strautai esot vairāk nekā 22 gadu darba pieredze izglītības nozarē, strādājot gan kā pedagogam, gan kā direktora vietniecei mācību jomā Liepājas 7.vidusskolā, kā arī darbojoties kā izglītības projektu koordinatoram un piedaloties starptautiskos izglītības nozares pētījumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Strauta ieguvusi augstāko izglītību pedagoģijā, kā arī profesionālo maģistra grādu programmā “Vadības zinības” Liepājas Universitātē. Zināšanas papildinātas, apmeklējot nozares kursus un seminārus, skaidroja pašvaldībā.

Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde “Delfīns” atrodas Elizabetes ielā 4, to apmeklē 244 izglītojamie 12 grupās no divu līdz septiņu gadu vecumam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.