Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas sabiedriskajā transportā palielināsies viena brauciena biļetes cena

Liepājas sabiedriskā transporta pasažieru ērtībām ir izveidotas jaunas īstermiņa abonementa biļetes – trīs un piecām dienām, kuras pasažieri varēs sākt izmantot no nākamā gada 1.janvāra, vienlaikus tiks palielināta maksa par viena brauciena biļeti, aģentūru LETA informēja Liepājas sabiedriskā transporta biroja administratore Santa Rancāne

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt atsevišķām sabiedriskā transporta biļetēm no jaunā gada mainīsies cena. Abonementa biļešu cena nepalielināsies.

Lai nepalielinātu pasažieru, kuri izmanto abonementa biļetes, transporta izdevumus, šo biļešu cena paliks nemainīga. Abonementa biļešu cena darba dienām vienam mēnesim tiek atstāta nemainīga – 24 eiro, arī abonementa biļešu cena katrai dienai vienam mēnesim paliks 30 eiro. Tāpat netiek mainītas cenas abonementa biļetēm ar atvieglojumiem – pensionāriem, studentiem, donoriem, un citiem, to iegādes un saņemšanas kārtība paliek tāda pat kā līdz šim. Arī personām ar I vai II invaliditātes grupu nekas nemainīsies līdzšinējā kārtībā – bezmaksas braukšanas biļete ir jāsaņem pie transportlīdzekļa vadītāja.

Lai veicinātu ilgtermiņa plānošanu pasažieru vidū un intereses pieaugumu, abonementa biļetes vienam ceturksnim cena ir samazināta no 80 eiro uz 75 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat izveidotas arī jaunas sabiedriskā transporta abonementa biļetes īsākam termiņam – trīs un piecām dienām. Tās pasažieri var iegādāties jau tagad, bet izmantot varēs sākt no 1.janvāra. Trīs dienu abonementa biļete maksā 6 eiro, bet piecām dienām – 9 eiro.

No 1.janvāra atsevišķām īstermiņa sabiedriskā transporta biļetēm paaugstināsies cenas, pielāgojot tās viena pasažiera pārvadāšanas pašizmaksai. Viena brauciena biļešu cena palielināsies no 0,70 eiro uz 0,90 eiro, viena brauciena biļešu cena pie transportlīdzekļa vadītāja no 1 eiro uz 1,50 eiro, 10 braucienu biļešu komplekta cena no 6,60 eiro uz 8,50 eiro, vienas dienas biļešu cena no 2,50 eiro uz 3 eiro.

Jaunās braukšanas biļešu cenas stāsies spēkā ar 2023.gada 1.janvāri. Braukšanas biļetes – viena brauciena biļete, desmit braucienu biļešu komplekts un vienas dienas biļete -, kas iegādātas līdz 2022.gada 31.decembrim, izmantojamas līdz 2023.gada 31.janvārim, bet ceturkšņa abonementa biļetes, kas iegādātas līdz 2022.gada 31.decembrim, izmantojamas līdz to norādītā derīguma termiņa beigām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas sabiedriskā transporta braukšanas biļetes ir iespējams iegādāties vairāk nekā 70 tirdzniecības vietās dažādos pilsētas mikrorajonos, piemēram, veikalos “Lats”, “Narvesen”, “TOP”, “Elvi”, “Maxima”, “Circle-K”, “Latvijas pasts” un citviet, kā arī pie transportlīdzekļa vadītāja.

Vairāk informācijas par biļešu cenām, veidiem, tirdzniecības vietām, kā arī braukšanas maksas atvieglojumiem pieejama aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” mājaslapā “www.liepajastransports.lv”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.