Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas SEZ industriālo parku attīstītāja “Pumac Liepaja” apgrozījums pērn audzis par 19,8%

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) industriālo parku attīstītājs SIA “Pumac Liepaja” pagājušajā gadā strādāja ar 3,238 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19,8% vairāk nekā 2022.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 22,2% un bija 2,987 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn interese par telpām no nomnieku puses bijusi, tomēr kopējā iznomātā platība palikusi nemainīga, vēsta LETA.

Vadības ziņojumā teikts, ka Liepājā izveidojusies spēcīga konkurence ražošanas telpu iznomāšanas sektorā, tāpēc “Pumac Liepaja” būs nepieciešams fokusēties uz nomniekiem sniegto pakalpojumu kvalitāti un vides uzlabošanu biznesa centrā, veco telpu renovāciju un rekonstrukciju, kā arī augstu gatavības pakāpi būvēt jaunas telpas potenciālajiem nomniekiem.

Tāpat vadības ziņojumā minēts, ka pērn uzņēmums turpināja 2021.gadā sākto kapitāldaļu iegādi uzņēmuma AS “Lat Agro”, kopumā trīs gadu laikā iegādājoties 90% kapitāldaļu. “Lat Agro” pieder 100% kapitāldaļu SIA “Ozolāji cūkaudzētava”, kurai savukārt pieder 1001 hektārs lauksaimniecības zemes Dienvidkurzemes novadā, kura tiek iznomāta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma prioritātes 2024.gadā ir jaunu nomnieku piesaistīšana, teritorijas labiekārtošana, esošo ēku rekonstrukcija un renovācija, kā arī inženiertīklu rekonstrukcija, teikts vadības ziņojumā.

Tāpat 2024.gada janvārī pabeigta “Pumac Liepaja” reorganizācija nodalīšanas ceļā, izveidojot meitasuzņēmumu SIA “PLP23” ar 4 219 465 eiro pamatkapitālu, kura uzdevums būs veikt saimniecisko darbību ar īpašumiem, kuri neatrodas Liepājas SEZ teritorijā.

“Pumac Liepaja” 2022.gadā strādāja ar 2,702 miljonu eiro apgrozījumu un guva 2,445 miljonu eiro peļņu.

“Pumac Liepaja” reģistrēts 1999.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 455 300 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Dānijas uzņēmumi “Meanso ApS” (88%) un “Lars Fogh. Aalborg ApS” (12%).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.