Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas SEZ teritorijā uzbūvētas divas jaunas ražošanas ēkas

Publicitātes foto

Būvvalde pieņēmusi ekspluatācijā divas jaunas ražošanas ēkas Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) teritorijā – SIA “RT Metāls” ražošanas ēku Karostā, Laboratorijas ielā 20 un SIA “Vecās ostmalas biznesa parks” ražošanas ēku Vecajā ostmalā 10, aģentūrai LETA pavēstīja Liepājas SEZ pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“RT Metāls” paplašinājis metālapstrādes ražošanas telpas un izbūvējis sadzīves telpas divos līmeņos ar ģērbtuvēm, labierīcībām un ēdamzāli. Kopējais apbūves laukums bijis 4228 kvadrātmetri, bet ieguldījumi – ap 850 000 eiro.

“Vecās ostmalas biznesa parks” izbūvēja ražošanas telpas 1870 kvadrātmetru platībā, kā arī visas ražotnes vajadzībām nepieciešamās inženierkomunikācijas – ūdens, kanalizācija, lietusūdens kanalizācija, elektrība un apgaismojums, ugunsdrošības signalizācijas sistēma, iebūvētas virsgaismas lūkas. Tāpat labiekārtota pieguļošā teritorija. Jaunās ražošanas ēkas būvniecība izmaksāja 925 613 eiro, no kā daļa bija Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums.

Jauno “Vecās ostmalas biznesa parka” teritorijā uzbūvēto ēku nomās SIA “VIA-S Modular Houses”, kas paplašinās ražošanu un pielāgotajā ēkā ražos pārvietojamās moduļu mājas. Uzņēmums plānojot radīt vismaz desmit jaunas darbavietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas SEZ informē, ka visas “Vecās ostmalas biznesa parkā” esošās ražošanas, noliktavu un biroju telpas ir pilnībā noslogotas. Biznesa parkā savu saimniecisko darbību veic 30 nomnieki. Turpinot investīcijas, plānots, ka līdz 2023.gadam industriālais parks Vecajā ostmalā kļūtu par nozīmīgu uzņēmējdarbības vides attīstības centru ar vismaz 16 000 kvadrātmetru plašām ražošanas telpām un vismaz 1500 kvadrātmetriem labiekārtotu biroja telpu.

“RT Metāls” ir metālapstrādes un ražošana uzņēmums, kas specializējas metāla konstrukciju izgatavošanā no melnā tērauda un lielāko daļu savas produkcijas eksportē uz Dāniju.”RT Metāls” pērn strādāja ar 9,443 miljonu eiro apgrozījumu un guva 924 200 eiro peļņu, liecina “Firmas.lv” informācija. Uzņēmums dibināts 1999.gadā, tā pamatkapitāls ir 150 955 eiro. “RT Metāls” vienīgais īpašnieks ir Dānijas uzņēmums “C. Therkelsen & N. Mathiesen Aps”. Pērn uzņēmumā tika nodarbināti vidēji 108 darbinieki.

“Vecās ostmalas biznesa parks” pērn strādāja ar 481 693 eiro apgrozījumu un guva 36 539 eiro peļņu. “Vecās ostmalas biznesa parks” dibināts 2015.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 456 000 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir SIA “Meža resursu serviss”, kas pieder Jānim Siliņam.

“VIA-S Modular Houses” pērn strādāja ar 2,716 miljonu eiro apgrozījumu un guva 253 114 eiro peļņu. Uzņēmums dibināts 2009.gadā, tā pamatkapitāls ir 156 484 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir “Vecās ostmalas biznesa parka” valdes loceklis Jānis Akerfelds.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.