Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas skolēni var pieteikties darbam vasarā

Foto – Edgars Pohevičs

No šodienas līdz 9.maijam Liepājas skolēni var pieteikties e-klasē pie sociālā pedagoga vai karjeras konsultanta darbam vasarā, aģentūru LETA informēja Liepājas Izglītības pārvaldes vadītājas palīdze komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrā skolā ar direktora rīkojumu noteikta atbildīgā persona par skolēnu nodarbinātību. Iesniegumā jānorāda vārds, uzvārds, klase un vēlamais strādāšanas laiks – jūnijs, jūlijs vai augusts.

Skolas 10.maijā informēs Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi par reģistrēto skolēnu skaitu. Katrā skolā tiks izveidota komisija, kura pēc iedalīto kvotu saņemšanas izvērtēs pretendentus, ņemot vērā vairākus kritērijus. Skolēnam ir jābūt labām sekmēm un uzvedībai, pozitīvai attieksme pret darbu. Prioritāri varēs strādāt bāreņi, daudzbērnu vai trūcīgo ģimeņu bērni, kā arī skolēni, kuri atrodas aizbildnībā vai audžuģimenē.

Priekšroka tiks dota skolēniem, kuri nav piedalījušies vasaras nodarbinātības pasākumos iepriekšējā gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apstiprinātos sarakstus skolas iesniegs Izglītības pārvaldei līdz 13.maijam, bet no 23.maija skolēni saņems informāciju par piešķirto darba vietu un turpmāko darbību. Darbu jauniešiem piedāvās galvenokārt pašvaldības iestādēs, skolās, un citviet. Vienam skolēnam atļauts strādāt 10 darba dienas un skolēnu darbs tiek apmaksāts saskaņā ar stundu tarifa likmes apmēru pusaudžiem.

Ar Liepājas pašvaldības finansiālu atbalstu algotu darbu šovasar varēs strādāt 300 skolēni vecumā no 13 līdz 14 gadiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.