Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas sporta skolās padarīts ērtāks audzēkņu pieteikšanas process

Liepājas Sporta skolās padarīts ērtāks process vecākiem pieteikt savas atvases nodarbībām attālināti, izmantojot e-parakstu. Uzlabotais un pilnībā elektronizētais process ļauj vecākiem tiešsaistē ievadīt audzēkņa uzņemšanai nepieciešamo informāciju, kā arī pievienot e-parakstītu vienošanos, kas līdzšinēji tika parakstīta klātienē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pieteiktu audzēkni kādai no Liepājas Sporta skolās piedāvātajām programmām, vecākiem mājaslapā liepaja.lv jāizvēlas attiecīgā skola, kura piedāvā interesējošo sporta programmu, tad skolas sadaļā jāizvēlas elektroniski aizpildīt un iesniegt “Audzēkņa uzņemšanas iesniegumu”. Iesnieguma noslēgumā atrodama lejuplādējama vienošanās par vecāku līdzfinansējuma samaksas kārtību. Vienošanās jāaizpilda un ar e-parakstu apstiprināta jāpievieno iesniegumam. Ja iesniegumam netiek pievienots korekti aizpildīts un ar e-parakstu apliecināts dokuments, tad vecākam vienošanās jāparaksta līdzšinējā kārtībā – dodoties uz attiecīgo skolu klātienē, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājs Mārtiņš Kirma.

Pēc iesnieguma un vienošanās saņemšanas to ar e-parakstu apliecina attiecīgās Liepājas Sporta skolas direktors un Sporta pārvaldes vadītājs. Procesa noslēgumā e-parakstītā vienošanās tiek nosūtīta vecākam uz e-pasta adresi, kas norādīta iesniegumā.

Sporta pārvalde aicina vecākus pirms iesnieguma aizpildīšanas sazināties ar attiecīgo sporta skolu, lai noskaidrotu iespējas bērnu pieteikt interesējošajā sporta veida un vecuma grupā. Tehniskas konsultācijas pieejamas, sazinoties ar Liepājas pašvaldības administrācijas IT daļu e-pastā: It@liepaja.lv.

Foto: Kārlis Volkovskis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.