Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Tautas fotostudija “Fotast” aicina uz gada izstādi

Publicitātes foto

No 7. janvāra līdz mēneša beigām Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā apskatāma Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas “Fotast” gada izstāde “…NIEKI”, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turpinot iepriekšējā gada izstādes tēmu par Liepāju, šogad fotostudijas dalībnieku izpētes centrālais tēls ir cilvēks Liepājā. Kā pastāstīja izstādes kurators Mārtiņš Krūmiņš, ekspozīcija veidota kā stāsts, par un ap “…niekiem”: “Šī izstāde ir par jums un mums, kas šeit dzīvo, atbrauc, strādā, bauda, rada, atpūšas vai aizbrauc, bet kādu noteiktu laiku ir liepājNIEKI – strādnieki, dzejnieki, vasarnieki, vientuļnieki vai tie, kas vienkārši niekojas – visi kuri ir kustībā un šai pilsētai piederoši. Mēs esam arī pētnieki, kas meklē tos “NIEKUS”, kuri mums liekas interesanti un svarīgi. Pamanīto cenšamies pārlikt vizuālā valodā un padarīt skatāmu, tāpēc, iespējams, esam fotomāksliNIEKI.”

Izstādē piedalās fotomāksliNIEKI: Adrians Pese, Agris Klestrovs, Eric Zirk, Gunārs Kopštāls, Ilga Lasmane, Ilona Gabaliņa-Kila, Irina Tīre, Iveta Herbsta, Jelizaveta Borodina, Kaspars Strēlis, Ludmila Šmite, Madara Kronberga, Miks Kļaviņš, Normunds Kaprano, Raitis Karlsons, Rolands Drāznieks,Valentīns, Vineta Jaunzeme un Ziedonis Safronovs.

Izstāde skatāma katru dienu no pulksten 9. līdz 19. bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.