Liepājas tenisisti aizvadīja sacensības Rīgā

Aizvadītajā nedēļas nogalē vairāki Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedalījās tenisa sacensībās Rīgā. Liepājniece Anna Azarova izcīnīja 3.vietu LTS Kausa 5.posmā.

27.un 28.augustā Rīgā norisinājās “Tennis Pro Academy balvas izcīņa” pašiem jaunākajiem tenisistiem – U8, U9 un U10 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ernests Kreics un Amēlija Eleonora Gūtmane U9 vecuma grupā, kā arī Loreta Šarlote Sprūde U10 vecuma grupā. Sacensību noslēgumā Ernests Kreics izcīnīja 6.vietu, Amēlija Eleonora Gūtmane – 5.vietu, bet Loreta Šarlote Sprūde 10.vietu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

No 26. līdz 28.augustam Rīgā norisinājās LTS Kausa 5.posms U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Alise Latiša, Laura Kristiāna Sprūde un Sofija Ševčenko. No liepājniecēm vissekmīgākās bija Anna Azarova un Elizabete Marta Hamitova. Abas liepājnieces aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā tika piedzīvoti zaudējumi. Savstarpējā cīņā par 3.vietu, šoreiz sekmīgāka bija Anna Azarova, bet Elizabete Marta Hamitova ierindojās 4.vietā.