Liepājas tenisisti izcīna medaļas

Aizvadītajā nedēļā Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedalījās dažādās sacensībās Latvijā. Liels skaits medaļu tika izcīnīts Liepājā, Ventspilī un Rīgā.

Sestdien, 19. augustā, Liepājā norisinājās “JIL LTSS balvas izcīņa” U12 vecuma grupai. Sacensībās piedalījās 19 Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes. Par sacensību uzvarētāju kļuva Laura Devrinde, otrajā vietā ierindojās Dārta Kirša, bet goda pjedestālu trešajā vietā noslēdza Veronika Melancenko, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Pagājušās nedēļas nogalē, 19. un 20. augustā, Ventspilī norisinājās “Ventspils tenisa kluba balvas izcīņa” U8, U9 un U10 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās bija plaši pārstāvēta. U8 vecuma grupā sacentās desmit zēni un 14 meitenes, U9 vecuma grupā – četri zēni un trīs meitenes, bet U10 vecuma grupā – četri zēni un piecas meitenes. U8 vecuma grupā zēniem, visu goda pjedestālu aizņēma liepājnieki – pirmajā vietā Hugo Eihmanis, otrajā vietā Aksels Jekševics, bet trešajā vietā Kārlis Sproģis. U8 vecuma grupā meitenēm tika atkārtots tāds pats scenārijs kā zēniem, goda pjedestālu aizņēma tikai liepājnieces – pirmo vietu izcīnīja Sofija Rinkus, otrajā vietā – Karolīna Kalnišķe, trešajā vietā – Katrīne Klaudija Samoilova. U9 vecuma grupā zēniem un meitenēm augstākās liepājnieku izcīnītās vietas bija trešā vieta. Bronzas medaļas izcīnīja Valters Valdmanis un Beatrise Vecbrāle. U10 vecuma grupā zēniem Ernests Škuburs izcīnīja otro vietu, bet meitenēm no liepājniecēm Lote Joņina izcīnīja otro vietu, bet Marija Vaitilaviča – trešo vietu.

Vēl 19. un 20. augustā Rīgā norisinājās tenisa sacensības U14 vecuma grupai “Tennis My Life / Enri Balvu izcīņa”. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Jeļizaveta Rižkova, kura sacensībās bija izsēta ar otro numuru. Visnotaļ pārliecinoši uzveicot savas pretinieces, Jeļizaveta aizcīnījās līdz finālam, kurā gan atzina ar pirmo numuru izsētās pretinieces pārākumu. Līdz ar to, liepājniece Jeļizaveta Rižkova izcīnīja otro vietu.

Savukārt 22. un 23. augustā Rīgā norisinājās LSTA balvas izcīņa U14 vecuma grupai, kurā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Timo Tikums un Matīss Konovalovs. Ar pirmo numuru izsētais liepājnieks Timo Tikums apliecināja savu favorīta statusu un sacensībās izcīnīja pirmo vietu, bet Matīss Konovalovs izcīnīja trešo vietu.