Liepājas tenisists Ričards Špaks no Lietuvas atved sudrabu

Ričards Špaks (pirmais no labās)

No 24.līdz 29.oktobrim Lietuvas pilsētā Šauļos norisinās starptautiskās ITF jauniešu tenisa sacensības “Siauliai Tennis Academy Cup”. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Ričards Špaks, kurš dubultspēļu sacensībās, kopā ar Lietuvas tenisistu izcīnīja 2.vietu.

Vienspēļu sacensībās Ričards Špaks dalību uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, kurā pārspēja Lietuvas un Igaunijas tenisistus un nokļuva sacensību pamatturnīrā. Ričards vienspēļu pamatturnīrā neaizsniedzās līdz ceturtdaļfinālam, jo piedzīvoja zaudējumu ar 3.numuru izsētajam tenisistam no Lielbritānijas, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Dubultspēļu sacensībās Ričards apvienojās vienā pārī ar tenisistu no Lietuvas – Tauri Micku (Tauras Mickus). Abi jaunieši aizcīnījās līdz pat dubultspēļu sacensību finālam, kurā gan atzina ar 1.numuru izsētā Lietuvas un Vācijas puišu apvienotā pāra pārākumu. Līdz ar to dubultspēļu sacensībās liepājnieks Ričards Špaks un lietuvietis Tauras Mickus izcīnīja 2.vietu.