Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas un Dienvidkurzemes novada 3. – 5.klašu skolēni aicināti pieteikties tematiskajām dienām skolēnu brīvlaikā

Publicitātes foto

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs rīko tematiskās dienas “Interesantā pasaule”, kas norisināsies skolēnu brīvlaikā no 14. līdz 18. martam tehnoloģiju koprades telpā un Dabas mājā. Liepājas un Dienvidkurzemes novada 3. – 5. klašu skolēni aicināti pieteikt savu dalību un tādējādi jēgpilni pavadīt skolēnu pavasara brīvlaiku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieki iepazīs dažādas pasaules vietas un tām raksturīgas dabas parādības, arhitektūras brīnumus, dzīvo dabu un kultūru. Ikvienam būs iespēja “paviesoties” polārajā lokā, Grieķijā, Amerikas Savienotajās valstīs, Papua-Jaungvinejā, Vācijā un citās pasaules vietās. Skolēnus sagaida aizraujoši eksperimenti, inženierija, izmēģinājumi, pētīšana, robotikas elementi un noteikti draudzība. Tas būs ne tikai jēgpilni pavadīts brīvlaiks, bet arī iespēja iegūt zināšanas par apkārtējo vidi, lai veicinātu tās aizsardzību un ilgtspēju, portālu “ReKurZeme” informē Zinātnes un izglītības inovāciju centra Izglītības metodiķe Justīne Rusakova.

Katru dienu, kopīgi darbojoties, tematisko nodarbību dalībnieki iepazīs aizraujošo un interesanto pasauli no tās puses, par kuru sabiedrība ikdienā parasti neaizdomājas.

Pirmās trīs dienas aktivitātes norisināsies Autoru ielā 4/6 (labu laikapstākļu gadījumā dalībnieki dosies arī uz Raiņa parku), bet pēdējās divās dienās aktivitātes notiks Dabas mājā, kur piektdienā notiks tematisko dienu noslēgums ar kartupeļu cepšanu ugunskurā.

Pieteikšanās notiek elektroniski šeit: ej.uz/ziicdienam. Tematisko dienu norise katru darba dienu no plkst. 10.00 – 14.00. Dalības maksa: 10 EUR dienā. Nodarbības notiks atbilstoši valstī noteiktajiem drošības pasākumiem. Katras dienas norises sākums un noslēgums pie ZIIC, Autoru ielā 4/6.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.