Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas un Dienvidkurzemes novada 5.-6.klašu skolēnus aicina pieteikties konkursam “Skolēni eksperimentē”

Publicitātes foto

Liepājas un Dienvidkurzemes novada 5.-6.klašu skolēnu komandās pa vienam līdz četriem skolēniem kopā ar savu skolotāju līdz 11.februārim ir iespēja pieteikt dalību ikgadējā dabaszinātņu konkursā “Skolēni eksperimentē”, aģentūru LETA informēja Liepājas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra izglītības metodiķe Justīne Rusakova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā šogad piedāvās arī divas meistarklases. Konkursa uzdevums ir veikt vienu eksperimentu un izveidot tā demonstrējuma video.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu iesaisti pētnieciskajā darbībā, kas paaugstina interesi dabas zinātņu un tehnoloģiju jomās, kā arī skolēnu karjeras izvēli tajās.

Šogad visiem dalībniekiem un skolotājiem pirms konkursa darba iesniegšanas piedāvās divas meistarklases atbilstoši konkursa tēmai un uzdevumam, proti, 15.februārī plkst.15 “Pētniecības pamatprincipi un eksperimenta veikšana” un 18.februārī plkst.15 “Video materiāla veidošana un apstrāde”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa noslēgums paredzēts šī gada 16.martā videokonferenču rīkā “Zoom”, kurā notiks konkursa uzvarētāju paziņošana, kopīgs atskats uz konkursā iesniegtajiem eksperimentiem un saruna ar žūrijas komisijas locekļiem.

Lai pieteiktos dalībai konkursā, nepieciešams aizpildīt elektronisko anketu interneta adresē “ej.uz/eksperimente2022”. Konkursa nolikums pieejams vietnē “ej.uz/skolenieksperimente”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.