Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Universitātē notiks Nākotnes konference jauniešiem

Liepājas Universitāte sadarbībā ar Impact Hub Liepāja, Liepājas Valsts tehnikumu, Liepājas Izglītības pārvaldi un Liepājas Universitātes attīstības fondu aicina skolēnus no 16 gadiem un studentus uz pirmo jauniešu konferenci Latvijā, kas klātienē notiks šī gada 23. septembrī pulksten 14 Liepājā, Liepājas Universitātes zālē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konference jauniešiem ir pirmreizējs pasākums, kas notiek projekta Inovāciju granti Liepājas studentiem(IGLS), ietvaros.

Konferences mērķis ir iedvesmot un izglītot skolēnus un studentus.
Pasākuma moderators – Zuarguss Zarmass(Viesturs Dūle)- izglītības centra “11 Humans” dibinātājs, dažādu mācību metožu inovators izglītības sistēmā un organizācijās.

Impact Hub vadītājs Salvis Roga iepazīstinās jauniešus ar iespējām, ko piedāvā projekts “Inovāciju granti Liepājas studentiem” (IGLS). Projektā var pieteikties jaunieši, kas vēlas gūt atbalstu meklējot prakses vai darba vietu, kā arī ir domājuši par pirmo soļu speršanu uzņēmējdarbībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konferencē par savas uzņēmējdarbības uzsākšanu un to, kā no vienas mugursomas radās zīmols, pastāstīs SIA Twinkle LV radītāja, liepājniece Zane Sitenkova, kuras zīmolu jau atpazīst lietotāji Latvijā un, kuras radītās preces bērniem ceļo pie klientiem uz dažādām pasaules valstīm.

Savā pieredzē dalīsies arī programmas “Kurzemes Inovāciju granti studentiem”(KInGS) absolventi, kas jau saņēmuši finansējumu un mentoru atbalstu, un sākuši realizēt savu biznesa ideju. KInGS projekta dalībnieki ir arīdzan vieni no tiem, kas saņēmuši motivējošu ikmēneša stipendiju vairāku mēnešu garumā.
Tāpat konferenci apmeklēt tiek aicināti arī mācībspēki vai interešu izglītības vadītāji gan individuāli, gan piesakot studentu vai skolēnu grupas.

Iepriekšēja reģistrēšanās pasākumam obligāta.

Studentu, skolēnu un citu kolektīvu pieteikumiem rakstīt ilze.supstika@impacthub.net vai zvanīt 29983527.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.