Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Universitātē zinātnes doktora grādu iegūst Gundega Tomele

Gundega Tomele. Publicitātes foto.

Ceturtdien, 24. februārī, Liepājas Universitātes Izglītības zinātņu nozares promocijas padomes tiešsaistes sēdē promocijas darbu par tēmu “Bērna valodas attīstības veicināšana un valodas traucējumu korekcija Montesori pedagoģijas aspektā” aizstāvēja un zinātnes doktora grādu (Ph.D.) izglītības zinātņu nozarē ieguva Liepājas Universitātes lektore Gundega Tomele, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darba zinātniskā vadītāja profesore Dace Markus atzinīgi novērtē zinātniskā grāda pretendentes veikumu: “Gundegas Tomeles promocijas darbs ir tuvs manam prātam un sirdij. Strādājot ar logopēdijas studentiem, es redzu, kā saskaras pedagoģija, logopēdija un medicīna. Gundegas Tomeles programmas direktores darbs logopēdijā un promocijas darbs pedagoģijā ir lieliskā sinerģijā, bet aizrautība ar Montesori pedagoģiju ir viņas pievienotā vērtība. Šobrīd Latvijā nav labāka profesionāļa, kas labāk pārzinātu Montesori pedagoģiju kā Gundega. Vislielākā cieņa par izdarīto darbu!”

Savukārt zinātņu doktore Gundega Tomele atzīst: “Šī bija unikāla iespēja pētīt to, kas man ir svarīgs ne tikai profesionāli, bet arī personīgi. Promocijas darba tapšanas laiks bija ilgs, pilns ar pārdomām par tēmas izvēli, un tagad esmu gandarīta par rezultātu. Manu paldies darba vadītājām profesorēm Anitai Līdakai un Dacei Markui, kā arī recenzentiem nevar izteikt vārdos!”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.