Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Universitāte Zinātnieku naktī piedāvā plašu programmu

Piektdien, 30. septembrī, no pulksten 18 līdz 22 Liepājas Universitāte aicina uz Zinātnieku nakti, kas tradicionāli visā Eiropā notiek septembra pēdējā piektdienā un kas šoreiz būs baudāma gan universitātes galvenajā ēkā Lielajā ielā 14, gan Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātē Kūrmājas prospektā 13.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dabas un inženierzinātņu fakultāte un Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūts (Lielā iela 14) piedāvās studentu pētniecības darbu prezentācijas. Būs iespēja iepazīties ar inovatīvu augļu žāvētāju, izstrādājumiem no jūras aļģēm, rokas protēzi uz mākslīgā intelekta bāzes, permakultūras sistēmu, mobilu akvatoriju monitoringa robotu, kā arī studentu izstrādātu elektromobili. Notiks meistarklase robotikā, katrs varēs pamēģināt spēkus papīra darbnīcā un matemātikā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte un Kurzemes Humanitārais institūts (Kūrmājas prospekts 13) laikā no 18. līdz 19.00 piedāvās iepazīties ar humanitāro zinātņu digitālo pieejamību, ļaujot ieskatīties vietnē garamantas.lv un katram pašam kļūt par Zinātnieku nakts veidotāju. Laikā no 19.00 līdz 20.00 tiek piedāvāta saruna ar studentiem un mācībspēkiem par tēmu “Ko lasīt? Kad lasīt? Kāpēc lasīt? Ko ar to darīt?”. Savukārt noslēgumā no pulksten 20.00 līdz 21.00 Jauno mediju mākslas un Rakstniecības studentu audiovizuāla performance.

Pedagoģijas un sociālā darba fakultāte (Lielā iela 14) piedāvās Montesori pasaules piedzīvojums mazajiem pētniekiem, ko vadīs docente Gundega Tomele un būs “Gaismēnu spēles” sākumskolas skolēniem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.