Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijā notiks festivāls “Skaņas dienas”

Roberts Dinters. Foto – Valters Pelns

No šodienas līdz 21 .maijam Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijā notiks festivāls “Skaņas dienas”, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāve Krista Dintere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skaņas un mediju mākslai veltītais festivāls “Skaņas dienas” piedāvās interesentiem, mākslas un mūzikas studentiem un profesionāļiem atvērtu, bezmaksas darbnīcu programmu un audiovizuālu performanču vakaru.

Festivāls “Skaņas dienas” tiks atklāts ar diskusiju “Neatkarības skaņas” un tajā piedalīsies divu dažādu paaudžu ģitāristi, politiskas neatkarības aizstāvis, “Līvu” dibinātājs Matīss Pavītols un talantīgais ģitārists Roberts Dinters, kurš atbalsta neatkarību no robežām radošās izpausmēs.

Diskusija ievadīs trīs pilnas dienas ar darbnīcām un priekšnesumiem, veltītiem skaņas un mediju mākslai, radošai izpausmes brīvībai un elektroniskai eksperimentālai mūzikai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Skaņas dienās” ik gadu tiek aicināti un satiekas jauni mākslinieki, mūziķi, studenti, profesionāļi un citi skaņas un mediju mākslas interesenti. Festivālā norisinās skaņas mākslas darbnīcas, diskusijas, prezentācijas un audiovizuāls performanču vakars.

Šī gada festivālā uzsvars tiek likts uz satikšanos klātienē – gan stiprinot savstarpējās attiecības ar radošo kopienu, gan piedzīvojot un baudot skaņu telpā, un iegūstot jaunas prasmes, izvēloties darboties kādā no festivāla darbnīcām. Daļa darbnīcu papildus būs pieejamas arī dalībai attālināti tiešsaistē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.