Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Universitātes Studentu padome atzīmē 25 gadus

Publicitātes foto

Šogad decembrī Liepājas Universitātes Studentu padome atzīmē savas pastāvēšanas 25 gadus. Šajā laikā Studentu padomes priekšsēdētāju amatā ir pabijuši vismaz divdesmit atraktīvi, rosīgi un radoši studenti, no kuriem lielākā daļa turpina aktīvu darbību savā nozarē jau kā Liepājas Universitātes absolventi. Šībrīža Studentu padomes priekšsēdētāja Anna Margreta Vērdiņa atzīmē: “Studentu padome vienmēr ir bijusi ļoti nozīmīga universitātes daļa, tāpēc sakām paldies ikvienam, kurš ir iesaistījies un palīdzējis mums.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divdesmit piecu gadu laikā ir mainījušies akcenti, kādus savā darbībā lika Studentu padomes dalībnieki. Šodienas studenti saka – kaut gan pēdējie gadi ir ieviesuši attālinātās studijas, pasākumu aizliegumu, taču ko atcerēties ir. Spilgtā atmiņā palikuši pirmskursnieku pasākumi, studentu stratēģiskais seminārs, bibliotēkas nakts, tiesa gan šogad atkal nenotikusi ir Ziemassvētku balle, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Liepājas Universitātē studenti piedalās arī svarīgu lēmumu pieņemšanā, jo Studentu padomes pārstāvji ir gan Satversmes sapulcē, gan Senātā. Neviens universitātei svarīgs lēmums netiek pieņemts bez studentu klātbūtnes.

Sveicot Studentu padomes dalībniekus “sudraba jubilejā” rektore Dace Markus saka: “Studentu padome ir balsts un centrs visiem studentiem Liepājas Universitātē, tādēļ vēlu būt viediem un rūpēties par visām specialitātēm. Tā nav vienkārša, bet gudra darbošanās gan!”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.