Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Universitātes vidusskolēna stipendiju saņem Rūta Mediņa no Kuldīgas

Publicitātes foto

Liepājas Universitātes (LiepU) vidusskolēna stipendiju saņēmusi Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 12.a klases skolniece Rūta Mediņa, aģentūru LETA informēja augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mediņa izvēlējusies studēt LiepU, lai kļūtu par angļu valodas un fizikas skolotāju. Runājot par profesijas izvēli, Mediņa to skaidro ar laba fizikas skolotāja paraugu.

“Mums skolā ir ļoti labs fizikas skolotājs, viņš prot ieinteresēt, tāpēc arī pati gribu būt par fizikas skolotāju. Skolā mācos angļu un krievu valodu, bet angļu valoda padodas labāk, pie tās gribu arī palikt,” atklāj vidusskolniece.

LiepU rektore Dace Markus sarunā ar Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktora vietnieci audzināšanas darbā Sangritu Upenieci, kura absolvējusi LiepU, pārrunāja darba nianses skolā, skolēnu mācīšanās ieradumus un “Skola 2030” programmu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt zinātnes prorektore Ieva Ozola iedrošināja Mediņu studijām un ārpusstudiju darbam.

Vidusskolēna stipendiju – 142,50 eiro – LiepU piešķir sešus mēnešus otrajā semestrī. Uz stipendiju pretendēja jaunieši no Liepājas, Kuldīgas un Siguldas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.