Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Valsts tehnikumā notiks telpu orientēšanās

  1. februārī Liepājas Valsts tehnikums vērs sava mācību korpusa Ventspils ielā 51 durvis ikvienam interesentam, kurš vēlas piedalīties telpu orientēšanās sacensībās. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens – bez vecuma ierobežojuma, orientēšanās iemaņas nav obligātas. Dalība ir bez maksas.

Telpu orientēšanās pamatprincips ir pēc kartes atrast kontrolpunktus, orientējoties pa ēkas stāviem, telpām un gaiteņiem. Kontrolpunkti atrodas dažādās ēkas vietās un stāvos un tie jāapmeklē noteiktā secībā.
Tā būs arī reizē iespēja ikvienam iepazīt Liepājas Valsts tehnikuma telpas pēc veiktās rekonstrukcijas 2016. gadā, kad tika pārbūvētas mācību telpas un darbnīcas aprīkotas ar modernajām tehnoloģijām, nodrošinot mācības 26 dažādās izglītības programmās, portālu “ReKurZeme” informē sacensību galvenais tiesnesis Matīss Ratnieks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības notiks sešās meistarības un vecuma grupās, kurās jāveic divas distances. Vienkāršāka distance ir izveidota “Open” grupa, kurā dalībniekiem jāapmeklē tikai viena izveidotā trase ar vieglāku kontrolpunktu secību. “Open” distance arī ir vispiemērotākā ģimenēm. Katrā grupā tiks apbalvoti pirmo trīs labāko rezultātu ieguvēji, kuriem būs vismazākā laika summa.

Lai orientēšanās būtu aizraujošāka un sarežģītāka, sacensību telpās ar norobežojošām lentām būs veidotas barjeras un labirinti, bet pāri lentām lēkt/kāpt ir aizliegts. Tāpat jābūt uzmanīgiem, dodoties pa kāpnēm un telpu stūros, lai izvairītos no sadursmēm starp dalībniekiem. Aicinām ņemt līdzi ērtus maiņas apavus.

Programma:
• No 11.00 reģistrācija sacensību centrā, plkst. 11.30 bezmaksas apmācības un telpu orientēšanās pamatprincipu izskaidrošana.
• Plkst. 11.45–14.00 starts brīvā kārtībā, ar finišu ne vēlāk kā plkst. 14.30.
• 14.40 Apbalvošana.

Pieteikšanās sacensībām līdz 23. februāra plkst. 8.00 elektroniski: www.lof.lv/pieteikumi vietnē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.