Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Liepājas” volejbolistēm dalība Entuziastu volejbola līgā ir liels izaicinājums

Volejbola klubs “Liepāja” 2022./2023.gada sezonā nolēma savus spēkus izmēģināt Entuziastu Volejbola Līgā (EVL). Entuziastu Volejbola Līga ir profesionāli organizētas volejbola sacensības amatieriem. Sezonas sākumā komandas tiek sadalītas pa spēku samēriem – sieviešu konkurencē šogad ir trīs līgas. Liepājnieces spēles aizvada EVL spēcīgākajā 1. līgā, kurā kopumā sacenšas astoņas komandas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šajā līgā katras komandas līmenis ir tiešām augsts, tādēļ dalība šajā turnīrā ir liels izaicinājums volejbola klubam “Liepāja”, kur ar šāda līmeņa pretiniekiem komanda tiekas pirmo reizi. Pamatturnīrā paredzēts izspēlēt divas spēles ar katru komandu. Sacensības notiek sestdienās un svētdienās Rīgā, “Beach Arena” zālē,” portālu “ReKurZeme” informē “Liepājas” pārstāve Eva Jakubenoka.

Šobrīd ir sezonas vidus un līdz šim no sešām aizvadītajām spēlēm “Liepājai” ir trīs uzvaras un trīs zaudējumi, kopumā turnīra tabulā iegūstot desmit punktus. “Spēles ir līdz trīs setu uzvarai, par uzvaru 3:0 un 3:1 skaita trīs punktus, par uzvaru 3:2 skaita divus punktus, par zaudējumu 2:3 skaita vienu punktu. Ņemot vērā to, ka aizvadīto spēļu skaits komandām ir atšķirīgs, rezultāti turnīra tabulā nav viennozīmīgi un tad, kad komandas būs aizvadījušas visas spēles, būs skaidrs arī komandu sadalījums pēc rezultātiem un turpmākās spēles play-off turnīrā,” norāda E. Jakubenoka.

EVL organizatori katru spēli nodrošina ar profesionāliem tiesnešiem, sekretariātu, video tiešraidi no spēlēm, kā arī spēlētāju statistiku, kas sniedz plašāku ieskatu gūto punktu sadalījumā. Gūtie punkti tiek uzskaitīti katram spēlētājam individuāli un šobrīd ar 80 gūtiem punktiem un sešām aizvadītām spēlēm “Liepājas” rezultatīvākā spēlētāja ir Inga Čandere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šī sezona līdz šim komandai ir bijis liels izaicinājums gan tādēļ, ka šogad tiek startēts krietni augstāka līmeņa turnīrā, gan arī tādēļ, ka sezonas sākumā ir gūtas daudz traumas, kas daļai no komandas pamatsastāva spēlētājām ir liedzis piedalīties spēlēs, kā arī parādīt savu sniegumu uz 100%. Kopā darām visu, lai pēc iespējas ātrāk atgūtos un būtu labākajā formā pammatturnīra izskaņā un tuvojoties play-off spēlēm,” uzsver E. Jakubenoka.

“Liepājas” volejbolistēm lielākais spēks un motivācija ir tieši komandas atbalstītāju atbalsts, bez kuriem dalība un spēja pierādīt, ka arī Liepājā volejbols ir tiešām spēcīgā līmenī, nebūtu iespējams.

“Liepājas” volejbolistes atbalsta: Liepāja, tūrisma aģentūra “Ap Sauli”, Kurzemes Biznesa inkubators, Impact Hub, CF Liepaja un SIA Zibenszeļļi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.