Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājniece iegūst balvu “Narvesen” “Vietējo līderu” programmas ideju konkursā

“Narvesen”(“Reitan Convenience Latvia”) franšīzes ņēmēja Liepājā Inita Eidiņa kļuvusi par vienu no mazumtirdzniecības franšīzes tīkla “Narvesen” programmas “Vietējie līderi” uzvarētājiem un ideju konkursā ieguvusi finansējumu sociāla projekta īstenošanai. Savu naudas balvu 1000 eiro vērtībā liepājniece plāno novirzīt Liepājas jauniešu atbalstam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Inita Eidiņa ir viena no 117 “Narvesen” franšīzes ņēmējiem, kas aizvadītajā gadā piedalījās “Vietējo līderu” programmā un viena no piecām laureātēm, kura ieguva 1000 eiro grantu – naudas balvu – sava sociālā projekta realizācijai. Iegūto grantu liepājniece novirzīs Liepājas Bērnu un jaunatnes centram, kas izkopj bērnu un jauniešu individuālās spējas un intereses, veicina aroda izvēli un nodrošina saturīgu brīvā laika pavadīšanu, portālu “ReKurZeme” informē SIA “Reitan Convenience Latvia” sabiedrisko attiecību konsultante Silva Aleksa Fridrihsone.

“Sociālās atbildības iniciatīvas ir veids, kā ikviens uzņēmējs – liels vai mazs – var sniegt savu artavu kopējā sabiedrības labklājības celšanā, un tāpēc mēs no sirds priecājamies, ka “Narvesen” franšīzes ņēmēji ir gatavi sniegt savu pienesumu un risināt savai kopienai aktuālos problēmjautājumus. Tikai labklājīgai, veselai sabiedrībai, kurā ikviens tās loceklis domā par līdzcilvēkiem, ir nākotne, un mēs esam lepni, ka mūsu franšīzes ņēmēji to apzinās un ir gatavi paši rīkoties,” saka Dace Dovidena, “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja.

“Vietējo līderu” programma ir “Reitan Convenience Latvia” uzņēmuma izstrādāta iniciatīva, lai palīdzētu “Narvesen” franšīzes ņēmējiem sniegt iespēju risināt vietējai kopienai svarīgus jautājumus. Franšīzes ņēmēji, izpildot programmas nosacījumus, piesaka sociālā projekta ideju konkursam, un uzvarētāji saņem balvu – naudu pašu izvēlētam projektam, lai īstenotu kādu no Ilgtspējas mērķiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdztekus liepājniecei Initai Eidiņai kategorijā 2023. gada “Vietējie līderi” grantus sociālo projektu īstenošanai saņēmušas arī ādažniece Iveta Stumbre, ķekavniece Daiga Cīrule un divas rīdzinieces – Larisa Liepa un Oksana Aņisko.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.