Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājniece kļūst par Lietuvas un Latvijas absolūto čempioni

Liepājas fitnesa komanda ir atgriezusies no triju sacensību tūres. Neskatoties uz lielo konkurenci, kur piedalījās tādas valstis kā Lietuva, Igaunija, Polija, Grieķija, Vācija un vēl citas, gūti sasniegumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Meitenēm šīs bija pirmās sacensības, sportistu rezultāti ir necerēti labi, portālu “ReKurZeme” informē Sporta biedrības “NAC Latvia – Kurzeme” valdes loceklis Juris Dambītis.

Svētdien, 15. maijā, Lietuvā Kauņas pilsētā notika lielas amerikāņu federācijas sacensības “2022 NPC WORLDWIDE POWER OF THE KNIGHT”, kurās liepājniece Iveta Lunte no sporta kluba “Royal fitness” piedalījās Miss Bikini kategorijā. “Konkurence šajā kategorijā bija viss lielākā, divpadsmit dalībnieču liela. Neskatoties uz to, ka TOP pieceniekā Iveta netika, viņas sasniegums bija gana labs,” vērtē J. Dambītis.

Savukārt 21. maijā Lietuvas pilsētā Sakiai norisināsies “LKFF/NABBA Lietuvas atvērtais čempionāts bodybildingā un fitnesā 2022”. Tajās visaugstākās godalgotās vietas ieņēma Liepājas sporta kluba “Olymp sports Liepāja” sportiste Jūlija Protasova. Kategorijā “Miss Bikini Novice” izcīnot pirmo vietu četrpadsmit sportistu konkurencē. Kategorijā “Miss Bikini”, kur dalībnieces bija tikai desmit, bet jau sportistes ar iepriekšēju pieredzi, Jūlija arī šajā kategorijā bija pārāka un ieguva pirmo godalgoto vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt kategorijā “Miss Sporta Medel” Liepājniece Ginta Ekanajaka R.M ieņēma godalgoto trešo vietu.

Sacensību izskaņā par absalūto Lietuvas čempiones titulu cīnījās visu sieviešu kategoriju pirmo vietu ieguvējas. Liepājniece Jūlija ieguva arī visaugstāko godalgoto vietu un kļuva par Lietuvas absolūto čempioni.

  1. maijā Salaspilī norisināsies “NAC Latvijas atvērtais čempionāts bodybildingā un fitnesā 2022”, kur liepājniece J. Protasova arī ieguva pirmo vietu “Miss Bikini-Shape” kategorijā.

Sacensību noslēgumā cīņā par Latvijas absolūto čempiones titulu. Jūlija atkal izrādījās pārāka pār visām konkurentēm, kļūstot arī par Latvijas absolūto čempioni 2022. gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“No liepājniecēm tas prasīja milzum daudz spēkus, laiku un līdzcilvēku atbalstu. Tadēļ sportistes izsaka lielu atbalstu visiem, kas viņas atbalstīja, juta līdzi sacensību gaitai, rezultātiem. Kā arī milzīgu paldies izsaka Liepājas Sporta pārvaldei, “Liepājas Latviešu biedrības namam”, Liepājas sporta klubiem “Olymp sports Liepāja”, “Royal fitness”

J. Protasova 28. maijā Lietuvas pilsētā Prienai piedalīsies “NAC Lietuvas atvērtais čempionāts bodybildingā un fitnesā 2022”, kurš tiek uzskatīts kā Baltijas mēroga sacensības.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.