Liepājniece Marija Lauva atved sudrabu no starptautiskām tenisa sacensībām

Liepājas tenisiste Marija Lauva (pa labi). Publicitātes foto

No 24.februāra līdz 4.martam Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās starptautiskās ITF tenisa sacensības “Goldtime ITF Juniors” jauniešiem. Liepājniece Marija Lauva sacensību vienspēļu turnīrā izcīnīja 2.vietu.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ričards Špaks un Marija Lauva, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Zēnu konkurencē liepājnieks Ričards Špaks vienspēlēs aizcīnījās līdz pat spēlei par iekļūšanu pusfinālā. Līdzīgā cīņā Ričards atzina nākamo turnīra uzvarētāju, ar sesto numuru izsēto Igaunijas tenisistu. Līdz ar to, Ričards vienspēlēs ierindojās dalītajā 5.vietā. Savukārt, dubultspēlēs Ričards apvienojās pārī ar Igaunijas tenisistu Robertu Rāgu (Robert Raag), taču jau pirmajā kārtā atzina ar 1.numuru izsētā Igaunijas pāra pārsvaru.

Meiteņu konkurencē liepājniece Marija Lauva aizcīnījās līdz sacensību finālam, pa ceļam pieveicot sacensību 3.un 6.numura tenisistes. Finālā Marija atzina savas pretinieces pārsvaru, līdz ar to, sacensībās izcīnīja 2.vietu. Papildus Marija piedalījās arī dubultspēļu sacensībās, kopā ar Igaunijas tenisisti Mariju Johanu Lapimā (Marie Johanna Lapimaa). Abas meitenes aizcīnījās līdz dubultspēļu ceturtdaļfinālam, kurā atzina savu pretinieču pārākumu.