Liepājniecēm godalgas savās mājās starptautiskā tenisa turnīrā jauniešiem

Vienspēļu turnīra finālistes – Anna Azarova vidū.

No 17.līdz 23.jūnijam Liepājas Jūrmalas parka tenisa kortos norisinājās starptautiskais Tennis Europe turnīrs U14 vecuma grupas jauniešiem “Liepaja International”. Liepājniece Anna Azarova izcīnīja 2.vietu vienspēļu sacensībās un uzvaru dubultspēļu sacensībās, kamēr liepājniece Elizabete Marta Hamitova izcīnīja 2.vietu dubultspēlēs.

Sacensībās piedalījās 72 jaunie tenisisti un tenisistes no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Moldovas, Ukrainas, Izraēlas, Lielbritānijas, Japānas, Polijas, Spānijas un Kazahstānas. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Timo Tikums, Orests Ronis, Anna Azarova, Paula Gurecka, Jeļizaveta Rižkova, Ance Skripka un Elizabete Marta Hamitova.

Vienspēļu finālisti zēniem.

Zēnu konkurencē par sacensību uzvarētāju vienspēlēs kļuva ar pirmo numuru izsētais Polijas tenisists Jans Skržinskis (Jan Skrzynski), bet 2.vietā ierindojās Ukrainas jaunais tenisists Timurs Čukanovs (Tymur Chukanov). Tikmēr dubultspēlēs uzvaru turnīrā svinēja apvienotais pāris no Ukrainas – Timurs Čukanovs (Tymur Chukanov) un Andrijs Maksimenko (Andriy Maksymenko), kas aiz sevis 2.vietā atstāja Latvijas jaunos tenisistus – Ralfu Upenieku (bez kluba) un Ēriku Valeini (Mārupes TS).

Dubultspēļu finālistes (Anna Azarova otrā no labās, Elizabete Marta Hamitova otrā no kreisās)

Meiteņu konkurencē uzvaru vienspēļu turnīrā izcīnīja ar 3.numuru izsētā Vladislava Leščinska (Tennis Pro Academy), savukārt, 2.vietu izcīnīja liepājniece Anna Azarova. Tikmēr dubultspēļu sacensībās uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa vienspēļu finālistes – liepājniece Anna Azarova un Vladislava Leščinska (Tennis Pro Academy). Savukārt, dubultspēļu 2.vietu izcīnīja liepājniece Elizabete Marta Hamitova, kura bija apvienojusies pārī ar Moldovas tenisisti Rominu Hincu (Romina Hincu), portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.