Liepājnieces izcīna medaļas tenisa sacensībās

Liepājniece Elza Tomase izcīnīja uzvaru Valmierā. Publicitātes foto

Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvji aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījās divās sacensībās. No 17.līdz 19.jūnijam Valmierā norisinājās LTS kausa sievietēm un vīriešiem 3.posms, bet 18.un 19.jūnijā Rīgā tika aizvadītas sacensības U12 vecuma grupai “Tennis My Life / ENRI balvu izcīņa U12”. Liepājniece Elza Tomase izcīnīja uzvaru Valmierā, bet Viktorija Homutova Rīgā ieguva 2.vietu.

LTS kausā sievietēm un vīriešiem Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Dāvis Rolis, Matīss Šteinhards, Toms Rolis, Alise Vindiga un Elza Tomase, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Vīriešu konkurencē no liepājniekiem vissekmīgākais bija Toms Rolis, kurš aizcīnījās līdz cīņai par finālu, tādējādi iegūstot dalīto 3.vietu. Bet sieviešu konkurencē ar 1.numuru izsētā liepājniece Alise Vindiga apstājās pie cīņas par finālu, arī iegūstot dalīto 3.vietu. Bet no ASV uz vasaras sezonu atgriezusies liepājniece Elza Tomase aizcīnījās līdz finālam, kurā guva pārliecinošu uzvaru un izcīnīja 1.vietu LTS kausa 3.posmā.

Viktorija Homutova

ENRI balvu izcīņā U12 vecuma grupai Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Viktorija Homutova un Madara Jaunzeme. Vissekmīgāk no liepājniecēm nospēlēja ar 4.numuru izsētā Viktorija Homutova, aizcīnoties līdz finālam. Piekāpjoties savai pretiniecei, sacensību noslēgumā Viktorija Homutova izcīnīja 2.vietu.