Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājnieki aicināti 2. martā vienoties atbalsta mītiņā Ukrainai

Publicitātes foto

Liepājas valstspilsētas pašvaldība aicina ikvienu liepājnieku trešdien, 2. martā, pulksten 18 pie Liepājas Universitātes ēkas, Lielajā ielā 14, vienoties atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai tās cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar šo atbalsta akciju iedzīvotāji aicināti paust, ka Krievijas uzbrukums Ukrainai ir uzbrukums visai Eiropai, tās vērtībām, tāpēc visiem spēkiem ir jāsargā Ukrainas un visas Eiropas turpmākā neatkarība. Pulcējoties uz mītiņu Ukrainas atbalstam, liepājnieki pievienosies tiem tūkstošiem citu valstu iedzīvotāju, kuri pēdējo dienu laikā arī ir vienojušies līdzīgās atbalsta akcijās par neatkarīgu Ukrainu, nosodot Krievijas iebrukumu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

“Ukraiņu tauta vienmēr bijusi mūsu draugi. Mūs saista daudz kopīga – ne tikai praktiski, bet arī emocionāli. Tas, kas mūs vieno un ko ikviens var mācīties no mums un ukraiņiem, ir gara spēks, mīlestība pret valsti, savu zemi un cilvēkiem, drosme un patiesa vēlme nosargāt brīvību. Mēs zinām, ka ukraiņi ir sīksti un patiesi patrioti, apveltīti ne tikai ar cīņassparu, bet arī lielu gribu. Tieši tādi, kādi esam arī mēs – liepājnieki un latvieši. Aicinu ikvienu liepājnieku atnākt trešdien pie Liepājas Universitātes ēkas un ar savu klātbūtni atbalstīt ukraiņus šajā smagajā laikā,” aicina Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

Simboliskajā pasākumā uzstāsies vietējie mūziķi – Ivo Fomins, grupa “Zari”, vietējo koru dziedātāji diriģentes Ilzes Valces vadībā. Pasākumu vadīs dziesminiece Maija Kalniņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām iedzīvotājus ierasties ar Ukrainas karogiem vai citu atribūtiku, kas nepauž naidu vai agresiju.

Paužot solidaritāti un atbalstu, pie Liepājas valstspilsētas domes, kopš 24. februāra plīvo Ukrainas karogs, tādējādi simboliski paužot atbalstu Ukrainas valsts neatkarībai.

Atsaucoties uz Latvijas pašvaldību savienības aicinājumu, 2. martā, plkst.18.00 šādi mītiņi vienlaikus notiks vēl citās Latvijas pašvaldībās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.