Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājnieks Edgars Vasiļjevs izpilda sporta meistara normatīvu peldēšanā

Liepājas peldētāji – Edgars Vasiļjevs (pa kreisi) un Gļebs Jemeļjanovs.

Pagājušās nedēļas nogalē, 25.-27. februārī, 50 metru peldbaseinā Rīgā Ķīpsalā notika 97. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā. Tajā piedalījās Liepājas Kompleksās sporta skolas “Ezerkrasts” un LOC peldētāju komandas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandas “Ezerkrasts” peldētājs Edgars Vasiļjevs 50 m brīvajā stilā izpildīja Latvijas sporta meistara normatīvu, iekļuva A finālā šajā distancē un 160 dalībnieku konkurencē ierindojās 8. vietā. 100 m brīvā stila distancē, uzstādot personisko rekordu, Edgaram nedaudz pietrūka, lai piedalītos finālā cīņā par medaļām, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Gļebs Jemeļjanovs 50 m distancē uz muguras un 50 m tauriņstilā atjaunoja savus iepriekšējos labākos rezultātus. Distancē 50 m uz muguras ar rezultātu, kas uzrādīts rīta sesijā, Gļebs startēja finālā В un ieņēma 16 vietu 58 dalībnieku starpā. Iespējams, sportista rezultāti būtu vēl augstāki, ja treniņu procesu nebūtu patraucējusi slimošana.

Puišu trenere Tina Korbane saka: ”Kopumā mūsu peldētāju starts vērtējams kā “ļoti labs”, taču ir pie kā strādāt – labosim kļūdas un gatavosimies jauniem startiem!”

Liepājas Kompleksās sporta skolas LOC nodaļas peldētāji Andrejs Šahmanovs, Džonatans Svilis-Sudints, Aļiks Jakovļevs un Marsela Zemžāne sacensībās piedalījās treneru Ruslana Makarova un Margaritas Kručiņinas vadībā un godalgotas vietas šoreiz neatveda. Treneris Ruslans Makarovs saka: “Konkurence bija ļoti spēcīga, bet mūsu sportisti varēja uzlabot personīgos rezultātus. Turklāt jāņem vērā, ka bija liels pārtraukums kopš šāda mēroga sacensībām.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.