Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājnieku ģimenes var pieteikties svētku pabalstam akcijā “Skolas soma”

No šodienas līdz 30.septembrim skolēnu vecāki no daudzbērnu, trūcīgajām un citām Liepājas pašvaldības noteikto kategoriju ģimenēm var pieteikties Sociālajā dienestā svētku pabalsta saņemšanai pašvaldības akcijā “Skolas soma”, aģentūru LETA informēja dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrs skolas vecuma bērns no minētajām ģimenēm varēs saņemt 20 eiro mācību līdzekļu iegādei. Pabalstu izmaksai akcijā “Skolas soma” no pašvaldības budžeta piešķirti 36 000 eiro.

Pabalstu akcijā “Skolas soma” mācību līdzekļu iegādei 20 eiro apmērā par katru skolēnu var saņemt visas Liepājā deklarētās daudzbērnu ģimenes neatkarīgi no materiālās situācijas.

Pabalstu var saņemt arī ģimenes, kuras audzina bērnus ar invaliditāti, aizbildnībā esošus bērnus, kā arī ģimenes ar bērniem, kuras savu problēmu risināšanā saņem sociālā darbinieka atbalstu un līdzdarbojas savas situācijas uzlabošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par bērnu šo noteikumu izpratnē uzskatāma arī persona, kas sasniegusi 18 gadu vecumu un turpina mācības vispārējās izglītības iestādē dienas maiņā un nav nodarbināta, bet ne ilgāk kā līdz 21 gada vecumam.

Pabalstu piešķirs arī ģimenēm, kurām laika posmā no šā gada 1.jūlija līdz 30.septembrim noteikts trūcīgas ģimenes statuss, kā arī Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku ģimenēm. Ģimenēm, proti, vismaz vienam vecākam un bērnam, jābūt deklarētām Liepājā.

Pabalsts tiks izmaksāts par katru ģimenē dzīvojošu bērnu, kurš šā gada 1.septembrī turpinās mācības vispārējās izglītības iestādē, sākot no 2.klases. Savukārt visi pirmklasnieki, sākot skolas gaitas, pēc 1.septembra saņems pirmklasnieka pabalstu 30 eiro apmērā, iesniedzot pieteikumu skolā vai Sociālajā dienestā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai saņemtu pabalstu mācību piederumu iegādei, bērna vecākam vai likumiskajam pārstāvim no šodienas līdz 30.septembrim jāuzraksta iesniegums un jāiesniedz Sociālajā dienestā.

Pabalsts mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas dienas tiks ieskaitīts pabalsta pieprasītāja iesniegumā norādītajā kredītiestādes norēķinu kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.