Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepāniekiem medaļas Latvijas kausā, Rīgas badmintona turnīrā un Talsu kausa posmā

Spraigi un ar labiem rezultātiem 2022.gada rudens sezonu uzsākuši Liepājas badmintonisti izcīnot godalgotas vietas gan Rīgas badmintona turnīrā, gan Latvijas kausā jauniešiem, gan Talsu kausa 4.posma sacensībās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

24.-25.septembrī Rimi olimpiskajā centrā Rīgas badmintona turnīrā A grupas (elite) vienspēlēs sudrabs un bronza mūsu meitenēm Martai Heizei un Žanetei Grijniecei un abām izcīnīta bronza arī sieviešu dubultspēlēs, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas badmintonistu treneris Aigars Brečs.

B grupā sudrabs dubultspēlēs Guntim Pirktiņam pārī ar Aigaru Breču un bronzas godalga Pirktiņam arī vienspēlēs!

  1. – 2.oktobrī Rīgā Latvijas kausa izcīņa jauniešiem mūsējiem izvērtās par neizmantoto iespēju sacensībām, kur elites jeb “Dimanta līgā” veiksmīgākais starts izdevās Martai Heizei meiteņu dubultspēlēs izcīnot bronzu pārī ar rīdzinieci Dārtu Alisi Demiteri. Heize neizmantoja savu iespēju piekāpjoties mazajā finālā vienspēlēs – paliekot 4.vietā un arī zaudējot cīņu par bronzu, jauktajās dubultspēlēs, “smagā trīssetniekā” kopā Leonardo Golovčenko, arī palika 4.vietā. Golovčenko vienspēlēs 5.vieta un arī puišu dubultspēlēs, tika piedzīvots trīs setu zaudējums mačā par 3.vietu, pārī ar valmierieti Rolandu Bračikovu izcīnot 4.vietu.

B grupā, jeb “Zelta līgā” sudrabs vienspēlēs Arnoldam Tiļļam, kam arī neizmantotas iespējas, tā gūstot divas 4.vietas – dubultspēlēs pārī ar Oskaru Einbergu no Valmieras un jauktajās dubultspēlēs pārī ar talsinieci Evelīnu Freiju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

8.oktobrī Talsu kausa 4.posma sacensībās liepājniekiem krietni veiksmīgāks starts: trīs zelti, četri sudrabi, viena bronza un trīs 4.vietas!

Kā allaž labāki esam dubultspēlēs, kur zelts A grupā Gustavam Dāvidam Brečam ar Leonardo Golovčenko un jauktajās dubultspēlēs Leonardo Golovčenko ar Martu Heizi, 4.vietas Evelīnai Smirnovai ar Evu Filku un Guntim Pirktiņam ar Žaneti Grijnieci.

Sudrabs A grupas sieviešu dubultspēlēs Martai Heizei ar Žaneti Grijnieci kā arī mikstā Gustavam Dāvidam Brečam pārī ar Evelīnu Smirnovu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sudrabs A grupas vienspēlēs Martai Heizei, bronza Gustavam Dāvidam Brečam un 4.vieta Žanetei Grijniecei.

B grupā vienspēlēs divu liepājnieču finālā triumfēja Eva Filka, 2.vietā atstājot kluba biedreni Ilzi Gūtmani.

Foto – Aigars Brečs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.