Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Likvidējamās “Kurzemes atslēgas 1” akcionāri jūnija beigās lems par uzņēmuma likvidācijas pārskatu

Likvidējamā metālapstrādes uzņēmuma AS “Kurzemes atslēga 1” akcionāri jūnija beigās lems par uzņēmuma likvidācijas pārskatu, teikts paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kārtējā akcionāru sapulce sasaukta 27.jūnijā plkst.9 uzņēmuma biroja telpās Kalvenes ielā 27, Aizputē, vēsta LETA.

Akcionāru sapulces darba kārtībā ir lēmumi par likvidatora un zvērināta revidenta ziņojumiem un 2021.gada pārskata apstiprināšanu, kā arī par 2021.gada zaudējumu segšanu.

Tāpat akcionāri lems par uzņēmuma likvidācijas pārskatu un par sabiedrības mantas sadales plānu. Paredzētas zvērināta revidenta vēlēšanas likvidācijas pārskata auditam un zvērināta revidenta atalgojuma noteikšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma kopējais balsstiesīgo akciju skaits – 918 144, tostarp publiskās emisijas uzrādītāja akcijas ir 656 356, bet slēgtās emisijas vārda akcijas – 261 788.

“Kurzemes atslēga 1” pērn strādāja ar 758 228 eiro apgrozījumu, kas ir divas reizes mazāks nekā 2020.gadā, bet uzņēmuma zaudējumi pieauga par 36,7% un sasniedza 576 916 eiro, liecina uzņēmuma revidētais 2021.gada pārskats, kas iesniegts biržai “Nasdaq Riga”.

Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmuma likvidācijas kapitāls ir 115 616 eiro. Lēmums par likvidāciju pieņemts sakarā ar vairākus gadus ciestajiem zaudējumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Krievijas sāktais karš Ukrainā, kas radījis nestabilitāti un nenoteiktību ekonomiskajā situācijā pasaulē un arī Latvijā, ir palēninājis “Kurzemes atslēga 1” likvidācijas gaitu. Potenciālo pircēju vēlme iegādāties morāli novecojušus pamatlīdzekļus – ēkas un iekārtas – ir kritusies. Tāpēc likvidācijas procesu plānots pabeigt līdz 2022.gada jūlijam.

Jau vēstīts, ka 2020.gada 30.decembrī tika sākts “Kurzemes atslēga 1” likvidācijas process.

Par likvidatoru iecelts kompānijas līdzšinējais valdes priekšsēdētājs un arī “Kurzemes atslēga 1” patiesais labuma guvējs Pēteris Frīdenbergs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņots arī, ka “Kurzemes atslēga 1” akcionāru ārkārtas sapulcē 2020.gada 18.decembrī nolēma izbeigt uzņēmuma darbību.

Uzņēmums ražoja atslēgu un būvapkalumu izstrādājumus, mēbeļu furnitūru, metāla kalumus, būvkonstrukcijas, tehnoloģisko aprīkojumu, kā arī sniedza cinkošanas pakalpojumus.

Uzņēmuma lielākie akcionāri ir AS “Kurzemes atslēga” (48,36%), Vācijas pilsonis Olivers Vīderholds (17,12%), SIA “Aizputes atslēgas” (15,04%). Pārējiem akcionāriem pieder atlikušie 19,48% akciju. “Kurzemes atslēga 1” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Foto – ka1.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.