Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Linda Liepiņa uzvar Cīravas čempionāta riču račā otrajā posmā

Ar liepājnieces Lindas Liepiņas uzvaru svētdien, 4. februārī, Cīravas sporta zālē noslēdzās Cīravas čempionāta riču račā otrais posms. Kopvērtējumā līdere ir pagājušā gada čempione Dzidra Šterna no Aizputes pagasta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L. Liepiņa otrajā posmā uzvarēja ar 24 punktiem. Otrā ar tikpat punktiem, bet sliktākiem papildrādītājiem, bija cīravniece Mudīte Dobele. Trešo vietu ar 22 punktiem ieguva liepājniece Jana Egle. Ar tikpat punktiem, bet sliktākiem papildrādītājiem, ceturtā palika cīravniece Spodra Dīķe.

Piekto vietu ar 20 punktiem ieguva cīravnieks Egils Rūtenbergs, sestā bija Dz. Šterna, septītais – liepājnieks Uldis Dobelis, bet astotā – cīravniece Brigita Lagzdiņa (visiem pa 18). Ar devīto vietu bija jāsamierinās cīravniecei Kristīnei Zaharānei (14).

Otrajā posmā pretiniekus visvairāk kāva K. Zaharāne – 42 reizes. Otrā bija Dz. Šterna (35), bet ar 34 reizēm seko J. Egle un S. Dīķe. Tālāk seko: L. Liepiņa (31), U. Dobelis (30), B. Lagzdiņa (28), M. Dobele (26) un E. Rūtenbergs (25).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrajā posmā visvairāk kāva Dz. Šternu – 39 reizes, seko E. Rūtenbergs (38) un U. Dobelis (37). Tālāk seko: K. Zaharāne (36), B. Lagzdiņa (35), L. Liepiņa (34), J. Egle (29), S. Dīķe (28) un M. Dobele (21).

Pēc diviem posmiem čempionāta kopvērtējumā vadībā ir Dz. Šterna (46), otrā ir S. Dīķe (40), bet trešā ir J. Egle (38). Tālāk seko L. Liepiņa, E. Rūtenbergs (abiem pa 36), U. Dobelis (30), B. Lagzdiņa (28), M. Dobele (24), K. Zaharāne (14) un aizputnieks Raimonds Bērziņš (8).

Pēc diviem posmiem pretiniekus visvairāk kāvuši J. Egle un U. Dobelis (katrs pa 118 reizēm). Ar 113 reizēm seko S. Dīķe un Dz. Šterna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc diviem posmiem visvairāk kauts ir U. Dobelis – 126 reizes. Seko B. Lagzdiņa (112), Dz. Šterna (105), J. Egle un S. Dīķe (katra pa 104).

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.