Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Luxury Village party” “Tāšu muižā” aicina uz Igo un Jāņa Strazda koncertu

Sestdien, 22. oktobrī, “Tāšu muižas” bijušajā kungu mājā (Medzes pagastā) koncepta “Luxury Village party” autori aicina uz dziedātāja un dzejnieka Igo un komponista Jāņa Strazda koncertprogrammu “Rudens vēju muzikants”, kurā tiks atskaņotas radošajā tandēmā radītās un iemīļotās dziesmas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Konceptu, kuru skatītājiem sākām piedāvāt tikai aizvadītajā vasarā, kad neaizmirstamos koncertos tikāmies kukurūzas laukā, ir jāturpina attīstīt, piedāvājot klausītājiem jaunas emocijas, sajūtas, mirkļus un kopā būšanu. Arī šoreiz īpaši parūpēsimies par vidi visapkārt, piedāvājot gan lauku romantiku, gan šarmu vienlaikus,” stāsta “Luxury Village party” idejas autore Evija Grāmatiņa.

Pasākuma vides radīšanai tiks izmantotas dekorācijas no sezonāliem dabas materiāliem, papildinot vidi ar gaismu virtenēm, svecēm, karstvīna smaržām un citiem elementiem, lai rudens sajūtas un emocijas padarītu gaišākas, saglabājot pasākuma intimitāti un šarmu.

Koncerta sākums plkst. 19.00, ieeja muižā no plkst. 18.30. Uzreiz pēc koncerta apmeklētājiem būs iespēja doties nelielā ekskursijā, kā arī noklausīties muižas stāstu un iepazīties ar tās vēsturi. Ekskursija muižas telpās par ziedojumiem. Turklāt pirms un pēc koncerta būs iespēja iegādāties zīmola “Igo. Akcents personībai” produktus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vietu skaits ekskursijā un koncertā ir ierobežots. Ņemiet vērā – muižas telpās ir kamīna apkure.

Igo ir Liepājā dzimis latviešu dziedātājs. Par vienu no populārākajiem Latvijas mūziķiem kļuva 80. gados, kad dziedāja grupās Līvi, Remix un Liepājas Kvartets. Mūziķis sadarbojies ar Latvijas ievērojamākajiem komponistiem. Radošajā tandēmā ar komponistu Jāni Strazdu vairāk nekā 10 gadu laikā ir radītas daudzas dziesmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.