Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Maxima Latvija” atklāj jau ceturto “Mans veikals” koncepta veikalu Liepājā

Turpinot izvērst vienoto “Mans veikals” konceptu “Maxima” veikalos Latvijā, šonedēļ durvis ver jau ceturtais “Maxima” jaunā koncepta veikals Liepājā – Lielajā ielā 13. Veikals ir piedzīvojis ievērojamas pārmaiņas un ir pielāgots apmeklētāju ērtībām, paredzot plašākas veikala telpas un intuitīvāku izkārtojumu, kā arī ieviešot uzlabojumus, kas ļaus darbiniekiem ikdienas pienākumus veikt efektīvāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Līdz ar jaunā koncepta veikala atvēršanu Liepājā, mēs ieskandinām arī tuvojošos valsts svētkus. Šis ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir nozīmīgs un sirdij tuvs laiks, kurā ikviens vēlas pavadīt laiku ar ģimenēm un sev tuvajiem. Svētku noskaņās arī mielastā baudīt vietējās Latvijas garšas, tāpēc esam parūpējušies par īpašu svētku produktu klāstu visos “Maxima” veikalos. Līdz ar šī veikala atvēršanu Liepājā, “Mans veikals” koncepta veikalu tīkls apvieno jau 76 jaunā formāta veikalus. Aktīvu darbu pie “Maxima X” formāta veikalu pielāgošanas vienotajam konceptam turpināsim līdz pat gada beigām, lai vēl plašākam iedzīvotāju lokam Latvijā būtu iespēja iepirkties ikdienai un sagatavoties svētkiem ērtā un pārdomātā veikalu vidē,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.

“Maxima” vienotā koncepta veikals Liepājā atrodas Lielajā ielā 13 – pavisam netālu no Liepājas Universitātes. Veikala uzlabošanā, tostarp telpu pilnveidošanā un rekonstrukcijā, investēti vairāk nekā 80 tūkstoši eiro.

Veikala tirdzniecības zālē ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.