Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Maxima” Liepājā ievieš jau trešo jaunā koncepta veikalu

Publicitātes foto

Liepājā, pēc vairāku mēnešu darba, durvis ver vaļā trešais “Maxima” veikals – Mirdzas Ķempes ielā 9, kas, domājot par klientu un darbinieku ērtībām, ir piedzīvojis pārmaiņas un turpmāk darbosies pēc jauna un vienota “Mans veikals” koncepta. Jaunais koncepts paredz, ka veikals ir daudz intuitīvāks, plašāks un ērtāks gan pircējiem, gan darbiniekiem. Liepājā šis ir jau trešais “Mans veikals” koncepta veikals, kas ikdienā aktīvi apkalpo klientus, portālu “ReKurZeme” informē SIA “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

““Maxima Latvija” šogad svin savu 20 gadu jubileju. Šo gadu laikā uzņēmums ir audzis, attīstījies un nepārtraukti pilnveidojies, centrā nostādot klientu un darbinieku vajadzības. Ar šo jauno veikalu konceptu savā jubilejas gadā speram vēl vienu soli uz priekšu, pielāgojot to darbinieku un klientu ērtībām. Līdz ar jaunā koncepta ieviešanu pircējam nebūs vairs jādomā par preču novietojumu veikalā, jo visos jaunā koncepta veikalos veikala izkārtojums ir vienāds, tādējādi pircējiem ir iespēja preces meklēt intuitīvi. Šo veikalu atklāšana mums ir lieli svētki, tāpēc esam šodien sagatavojuši īpašu programmu klientiem un vienlaikus lielu paldies sakām darbiniekiem, kuri veica uzlabojumus veikalu vidē, paralēli nodrošinot nepārtrauktu veikalu darbību. Piedevām, Liepājā jau gandrīz mēnesi darbojas divi jaunā koncepta veikali Ganību ielā 167 un Cukura ielā 27, kuros ik dienu iepērkas liepājnieki un pilsētas viesi,” norāda Evija Grīnberga, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.

Jaunā “Maxima X” formāta veikala telpās ir mainījies izkārtojums, tādējādi izdevīgākie pirkumi būs pieejamākajās vietās – veikala sākumā, lai pircēji vienmēr var iepazīties ar labākajiem piedāvājumiem, tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām. Atkarībā no veikala formāta iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. Papildus tam ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums kā, piemēram, specializēts ledusskapis svaigu zivju tirdzniecībai, energoefektīvi risinājumi, saprotamākas un vieglāk pārskatāmas preču kategorijas un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem veikt tiešos darba pienākumus.

“Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti augstas kvalitātes produkti par pieejamām cenām. Turklāt “Sirsnīga izvēle” kampaņas laikā iecienītākie vietējo ražotāju un pasaules zīmolu produkti pieejami līdz pat 58% lētāk ilgtermiņā.

Aicinām ciemos uz “Maxima” veikalu Mirdzas Ķempes ielā 9, kur visas dienas garumā notiks plašas aktivitātes – bērnus priecēs garkāji, baloni un burbuļi, tāpat varēs sastapt vietējā mākslinieciskā kolektīva “Vaduguns” dziedātājus, padomāts arī par gardiem našķiem, kā arī, protams, par īpašiem piedāvājumiem veikalā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.