Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Medzē svinēs Sajūtu svētkus

Sestdien, 8. jūnijā, visas dienas garumā notiks Medzes pagasta Sajūtu svētki, kuros būs sporta aktivitātes, koncerti, pārādes brauciens un jaunumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā piedalīsies Samanta Tīna, Nikolajs Puzikovs, Matīss Pavītols un nakts balli spēles grupa “Hono”. Šogad notiks parādes brauciens, kurā ierasts redzēt bija zemniekus ar lauksaimniecības tehniku, taču šogad braucienu kuplinās vietējie mednieku klubi ar džipiem. Bet pilnīgs jaunums būs velobrauciens, kurā piedalīsies vietējie iedzīvotāji, kā arī kolektīvi, kuri darbojas Medzes pagastā, portālu “ReKurZeme” informē svētku organizatore Monta Saldeniece.

Šogad jaunums būs arī “Bērnu pasaule”, kas darbosies PII “Čiekuriņš” teritorijā – tur būs radošās darbnīcas, spēles, seju apgleznošana, ziepju burbuļi un citas interesantas lietas un notikumi bērniem un ģimenēm. “Čiekuriņš” izveidojis bùs arī īstu mākslas darbnīcu un lieliskas aktivitātes.

Savukārt Zentas Mauriņas vidusskola (Kapsēde), iesaistoties svētku svinēšanā, piedāvās sajūtu taku. “Līdz šim nebijis notikums – svinību vieta tiks ietērpta balonu virtenēs, lai sajūtas svētkos ir gaisīgas – kopumā vairāk nekā 800 baloni tiks izmantoti,” sola M. Saldeniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Medzes pagasta Sakūtu svētkos būs arī sportiskās aktivitātes – bērniem velo šķēršļu joslas trase, Dip dap brauciens mazākajiem, volejbols, virves vilkšana un šaušana ar “gaisa” ieroci (šo aktivitāti nodrošina un uzrauga mednieku klubs Medze). Neizpaliks arī amatiermākslas kolektīvu uzstāšanās gan no Medzes pagasta, gan Grobiņas, Priekules un Vērgales.

“Noteikti aicinām vietējos iedzīvotājus piedalīties velo parādes braucienā un būt daļai no svētkiem, kā arī piedomāt pie vizuālā noformējuma, jo interesantākie tiks sumināti un sveikti,” piebilst M. Saldeniece.

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.