Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Metodiskais centrs piedāvā individuālas konsultācijas pieaugušo mācību programmu izvēlē

Publicitātes foto

Līdz 24. februārim vēl var pieteikties Eiropas Savienības fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” septītajai kārtai. Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa piedāvā individuālās konsultācijas iedzīvotājiem, kuri vēlas pieteikties mācībām, lai palīdzētu izvēlēties atbilstošāko izglītības programmu savām vajadzībām un mērķiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Strādājošie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties kādu no gandrīz 800 izglītības programmām, kas ir līdz šim lielākais mācību piedāvājums vienā projekta kārtā. Pieteikšanās notiek mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv, portālu “ReKurZeme” informē Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas vadītāja Agnese Lejniece.

Šajā kārtā pilnveidot esošās vai iegūt jaunas zināšanas, pārkvalificēties vai iegūt augstāku kvalifikāciju var kopumā 10 darba tirgū pieprasītās nozarēs – uzņēmējdarbības, finanšu, grāmatvedības un administrēšanas; elektronisko un optisko iekārtu ražošanas un informācijas tehnoloģiju; būvniecības; metālapstrādes, mašīnbūves un mašīnzinību; transporta un loģistikas; enerģētikas; kokrūpniecības; drukas un mediju tehnoloģiju; ķīmiskās rūpniecības nozarē; mākslas nozares dizaina un radošo industriju sektoros.

Konsultācijas ir bezmaksas un tās ir pieejams attālināti vai klātienē, iepriekš piesakoties pa tālr. 25 646 244 vai e-pastā agnese.lejniece@liepaja.edu.lv. Izmanto iespēju un apgūsti jaunas prasmes!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.