Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Meža dienu laikā Liepājā veidos jaunus koku apstādījumus

Liepājas valstpilsētas pašvaldība aicina Eduarda Tisē ielas apkaimes iedzīvotājus un citus liepājniekus 28. septembrī pulksten 14 piedalīties Meža dienās 2022 un jaunu apstādījumu veidošanā E. Tisē ielas 57 bērnu rotaļlaukumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rotaļu laukumā tiks stādīti sarkanie ozoli, sarkanās kļavas, riekstkoki, parastais skabārdis un citi koki. Jaunizveidotās koku un krūmu apstādījumu grupas norobežos bērnu rotaļu laukumu no ielas un kalpos kā aizsegs no vējiem. Pasākumā piedalīsies arī arboristi un pastāstīs par koku un citu apstādījumu nozīmi pilsētas vides kvalitātē, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Meža dienās iedzīvotāji tiek aicināti pievērst uzmanību parku, aleju, koku rindu, dendroloģisko stādījumu stāvoklim, ar meža apsaimniekošanu saistītajiem jautājumiem, kā arī iesaistīties apkārtējās vides labiekārtošanā.

Meža dienu 2022 moto ir „Veidosim daudzveidīgu Latviju un tīkamu tās ainavu!”.

Pasākums notiek projekta “Meža dienas 2022 – pašvaldību labiekārtošanas darbi parkos un izpratnes par mežu veidošana sabiedrībā” ietvaros. Projekta vadošais partneris – Latvijas Pašvaldību Savienība. Projektu finansē Meža attīstības fonds.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.