Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Muzikālā apvienība “RAXTU RAXTI” Liepājā sāks vērienīgo desmit gadu jubilejas koncerttūri

Muzikālā apvienība «Raxtu Raxti» šogad svin desmit gadu jubileju. Par godu šim notikumam mūziķi dosies plašā jubilejas koncerttūrē pa visu Latviju, un koncertos skanēs gan «Raxtu Raxtu» zināmākās kompozīcijas, kuras klausītāji iemīļojuši kopš grupas darbības pirmsākumiem, gan arī pavisam jauni skaņdarbi no grupas jaunā albuma «Vidū Saule». Pirmais «Raxtu Raxtu» koncerts notiks 15.oktobrī Liepājas koncertzālē «Lielais Dzintars».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Man vienmēr paticis radīt un svinēt svētkus – ar skanīgām dziesmām radu un draugu lokā. Arī «Raxtu Raxtu» jubilejas koncertus gaidu ar siltu sajūtu un saviļņojumu, jo zinu, ka tajos kopā ar «Raxtu Raxtu» mūzikas draugiem radīsim svētkus sev un latviešu mūzikai. Tie ir svētki arī man personīgi, jo, atskatoties uz padarīto un piedzīvoto, saprotu, ka šie desmit gadi mani kā cilvēku darījuši labāku un vēl laimīgāku,» atzīst mūziķis un «Raxtu Raxtu» dalībnieks Marts Kristiāns Kalniņš, savukārt mūziķe un apvienības dalībniece Kristīne Kārkle-Kalniņa piebilst: «Vēlos pateikt lielu, paldies saviem «Raxtu» kolēģiem par aizraujošo muzikālo piedzīvojumu, kā arī klausītājiem par atbalstu, smaidu un labu vārdu!»

Muzikālo darbību «Raxtu Raxti» aizsāka ar Imanta Kalniņa mūziku, ko izspēlēja tautas mūzikai pietuvinātā skanējumā, bet darbību turpināja, radot aranžējumus latviešu tautas mūzikai, kā arī radot jaunas oriģinālkompozīcijas, saglabājot latvisko kodu un mūzikas interpretāciju.

Apvienībā «Raxtu Raxti» muzicē un koncertos piedalīsies: Kristīne Kārkle-Kalniņa – balss, vijole, kokle, Marts Kristiāns Kalniņš – balss, harmonium, klavieres, stabules, oboja, Edgars Kārklis – balss, akordeons, dūdas, stabules, Armands Treilihs – basģitāra, Artis Orubs – sitaminstrumenti, Ilze Grunte – ģitāras, arfa, mandolīna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Raxtu Raxti» jubilejas koncerti notiks:

15.oktobrī plkst. 18.00 koncertzālē «Lielais Dzintars»
22.oktobrī plkst. 18.00 Rēzeknē, Latgales vēstniecībā «GORS»
29.oktobrī plkst. 18.00 Jelgavas Kultūras namā
4.novembrī plkst. 19.00 Krustpils Kultūras namā
5.novembrī plkst. 16.00 Tukuma Kultūras centrā
10.novembrī plkst. 19.00 Ventspils teātra namā «Jūras vārti»
12.novembrī plkst. 18.00 Koncertzālē «Cēsis»
16.novembrī plkst. 19.00 Ulbrokā, Kultūras centrā «Ulbrokas pērle»
20.novembrī plkst. 16.00 Alūksnes Kultūras centrā

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.